Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köze hozzá a munkásnak...

Van köze hozzá a munkásnak aki a lakáson dolgozik?

Figyelt kérdés

Össze balhèztam anyummal kicsit. És a festő aki itt dolgozik nálunk azt mondta: ha az én fiam lennél adnék olyat neked hogy faladná a másikat...


20/F


ma 10:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Nincs köze hozzá, de ha egy vadidegen ilyet mond, érdemes mélyen elgondolkodnod azon, hogy bizony igaza van.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
59%
Elég kétoldalú a dolog. Valószínűleg egy büdös paraszt a festő, mert semmi köze nincs, meg egy ilyet mondani azért elég húzos, de lehet hogy igaza van. Hogy történt ez az összebalhézás?
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
29%
Anyukád helyében én biztosan elküldeném a festőt a faszba.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek el a háztól mert az enyém. Egyetlen örökös vagyok. Ráadásul apám most lett leszázalékolva. Kap 154 ezer ft rokkant nyugdíjat. Anyám dolgozik 6 orasban ö keres 160.000 ftot. Én dolgozom 12 orasban. 500.000 ftot keresek. Így rám hárul ha valamit csinálni kell a házon de ez nem is baj mert egyetlen örökös vagyok. Csak van barátnőm és anyámnak nem tetszik el hordja minden K.rvának stb és ez nekem fáj...
ma 10:30
 5/39 anonim ***** válasza:
45%

Anyukád mellett valószínűleg sajnos nincs egy olyan férfi, aki helyretenne, amikor túllépsz egy határt és megmondaná neked, hogy kellene viselkedned és hogy nem...


A festőnek ugyan nem volt joga hozzá, hogy beleszóljon a családi életetekbe, de ha férfiből van, akkor ösztönösen nem viseli el, ha egy 20 éves fiú tiszteletlenül viselkedik az anyjával.

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem anyumat apumat hisz egyetlen gyerekük vagyok. De ne masszanak már az életembe ennyire bele mindent elintézek , apámnak leszázalékolasat is én intéztem. Hadd éljek már egy kicsit. 1 hónap múlva leszek még csak 21 ...
ma 10:33
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Mit értesz azon, hogy a ház a tiéd és mi az, hogy egyetlen örökös vagy, miközben még élnek a szüleid? Kinek a neve van a tulajdoni lapon?
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Ja hát így minden egyke örökös. De élnek a szüleid, szóval ez még odébb van. A festő dolgozzon, ne társalogjon. Ki kérdezte. Azt hiszi némelyik szaki, hogy bárki kíváncsi rá.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem "egy kicsit" balhéztatok össze.


Én dolgoztam olyan helyen, ahol konkrétan kiküldtem az udvarra a két idiótát, mert "kicsit összekaptak". Aha, kicsit. Úgy nem lehet normálisan melózni, hogy mellette a kiabálást hallgatod.


Leszrom, ha bajuk van, menjenek ki, fel az emeletre, de ne előttem balhézzanak, mert rhadtul nem vagyok rá kíváncsi.


Bennetek is lehetne annyi, nem egy ismeretlen előtt estek egymásnak, mert épp bajotok van a máikkal.

ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%

8


Azért ez még van, hogy orokolni nem csak a szülőktől lehet?

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!