Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köze hozzá a munkásnak...

Van köze hozzá a munkásnak aki a lakáson dolgozik?

Figyelt kérdés

Össze balhèztam anyummal kicsit. És a festő aki itt dolgozik nálunk azt mondta: ha az én fiam lennél adnék olyat neked hogy faladná a másikat...


20/F


ma 10:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
39%

A festőnek az a dolga, hogy eleget tegyen a megbízásnak. Egyáltalán nincs joga ahhoz, hogy megjegyzéseket tegyen, beleszóljon a család életébe. (Más dolog, ha bűncselekményt lát, akkor a rendőrséget kell értesíteni). Én úgy elküldtem volna, hogy vissza se tudott volna nézni.


Senki nem kérdezte a véleményét.

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy tele van az ország bunkó szakikkal. Ha például direkt megkérem a gázkészülék-szerelőt, hogy ne állítsa feljebb a keringető szivattyú fokozatát, és mégis megteszi, akkor egy bunkó.

Ha megkérem, hogy hagyja rám a kazán ajtajának visszatételét, mert én értek hozzá, és mégis megteszi, rosszul, és ezzel elrontja az ajtót, akkor is egy nagy bunkó.


Ha egy zöldhulladék elszállító elkezdi kibeszélni, hogy mi található az udvarunkon és mi nem, és ezt visszahallom, akkor is egy nagy bunkó.


Mit képzelnek ezek a szakik magukról?


És majdnem mindegyik úgy viselkedik, mintha ő lenne itthon. Tisztelet a kivételnek, mert olyan is van.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%
Biztos régimódi vagyok, de nálunk nem szokás "kicsit összebalhézni" idegenek előtt akár otthon vagyunk akár nem. Az meg mi a faxt számít, hogy ki mennyit keres?! Te lennél az úr a háznál mi? Nem csoda, ha a szaki beszólt.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
87%
Minden erkölcsös és normális embert zavarnak az olyan neveletlen nyikhajok, mint te. Én volt hogy pofon is vágtam más gyerekét. Az apja adta neki a párját egyébként. Betörte az ablaküvegemet és még neki állt feljebb.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
27%
#24 Engem is felcsesznek a neveletlen gyerekek, de erre azért én nem lennék büszke. Marha nagy szerencséd is volt, más szülő kiverte volna a balhét.
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
75%

"#24 Engem is felcsesznek a neveletlen gyerekek, de erre azért én nem lennék büszke. Marha nagy szerencséd is volt, más szülő kiverte volna a balhét."


Nem én írtam, amire hivatkoztál, de muszáj hozzászólnom. Igencsak meg lenne a véleményem olyan szülőről, aki még a gyereket állna neki védeni ilyen helyzetben.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
59%

Ha előtte balhéztok, akkor van köze hozzá. Ti nem kezeltétek magánügyként, mert hiába vagytok ti otthon, de akkor is idegen előtt borogattátok ki a szennyest.

Amúgy ez zavarhatta is munka közben, szóval igen, tehet ilyen megjegyzést, hiába nem tetszik neked.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
64%

Visszakérdeztem volna, hogy "téged meg ki kérdezett?".


Transzportsofőr vagyok. Az azt jelenti, hogy mikrobusszal hordok stábokat szállodából filmforgatási helyre, vagy reptérre, de néha vannak privát felkérések is, családot vagy baráti kört vinni.


SOHA! ismétlem SOHA esezmbe nem jutna belefolyni a beszélgetéseikbe, pláne nem eszet osztani meg arrogánskodni. Ha valaki kikéri a véleményemet, akkor nyilvánítok, de azt is kényesen ügyelve arra, hogy SENKIT ne hozzak kényelmetlen helyzetbe. Még akkor sem, ha az illetőnek nincs igaza. Ez nem a kívülállók feladata.


Érdekes sztori továbbá, hogy fiatal srácként még amikor a szüleimmel kertes házban éltem, egyszer nekem is volt egy benyeglézésem apám felé, a szomszéd hallotta a kerítésnél és egyből beleugatott. És apám utasította rendre, hogy nem az ő dolga, ne szóljon bele, ezt majd mi elintézzük. Úgyhogy a kérdező anyja is kikérhette volna magának a külsős belevaúzást.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%

Én bevállaltam volna, hogy p@fánhúzlak és otthagyom az egész bagázst a francba (természetesen minden pénzt lecseszek előtte az asztalra, amit előtte kaptam).


Egy 20 évest bizony még nevelni kell, s így, akkor így. Inkább bukom a megrendelést és nem vállalom el, de a pofon az ment volna.

ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%

Vigyázz, mert ha a 29-eshez hasonlóval találkozol, akkor beleszaladsz még egyszer a munkás tenyerébe.


Inkább húzd meg magad, és ne flegmázzál a nevetséges 500 ezreddel meg egy olyan házzal, ami nem a tied.


Egy családtag vagy ott, nem tulajdonos. Az is csak addig, amíg a szüleid engedik, úgyhogy jobb, ha meghúzod magad.

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!