Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem volt hajlandó eladni...

Apám nem volt hajlandó eladni a másik házát nekünk, mire volt jó ez az egész?

Figyelt kérdés

két bátyám van, én vagyok a legkisebb, a legidősebb már 17 éve elköltözött sose akart abba házba költözni, a középső havonta jár haza olyan magának való...


Én az éven házasodtam meg, otthon laktunk egy darabig, de láttuk mennünk kell, mert ez így nem egészséges...


anyám súlyos alkoholista és már nem bírtuk elviselni a viselkedését, így albérletbe költöztünk...


A pici nemrég született meg, életünk legjobb döntése volt az albérlet, Apámtól persze megkaptam, hogy le fogok gatyásodni... drága minden...


egy hajszálon múlt, hogy odaszóljak neki, hogy ha eladja a házát akkor már nem itt tartanánk, de ő inkább elterelte, hogy tesóimmal beszéljem meg...


közben vettünk házat amit felújítok szóval nem ez a probléma, csak a színjáték amit művel....


Faluban azt terjeszti, hogy senkinek nem elég jó a háza...és ott fog tönkre menni, 3x mondtam, hogy akkor mi legyen vele....



ma 20:07
 1/6 anonim válasza:
69%
Hát azt mi honnan tudjuk hogy mire volt jó ez az egész
ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nektek "áron alul" adná, ha adná. És evidens azt gondolja, hogy neki nem érné meg, különben eladta volna. Tényleg a tesóiddal kellett volna megbeszélni, hogy mennyi az annyi, amennyiért megveheted, hogy végül senki se érezze magát kisemmizve.
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vettetek saját házat mit érdekel a továbbiakban mit mond?
ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 retektorta ***** válasza:
81%
Elég zagyva amit írsz, nem biztos hogy értem, de apád azt csinál a saját vagyonával, amit akar. Semmi közöd hozzá.
ma 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Az lenne a lényeg, hogy apádnak van egy háza, amit meg akartatok volna venni, de ő kijelentette, hogy nektek nem adja? Ha más vette volna meg, akkor xy-nak is meg kellett volna beszélni tesóiddal?? Vagy nektek kellett volna adnia?

A másik, amit nem értek, hogy ha anyád nem ilyen elviselhetetlen(ül alkoholista), akkor simán vállaltatok volna egy gyereket is a nyakukra?

ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem apád sem tudja mit akar, és van tippem arra hogy most tudatosan szívat amiért elköltöztetek onnan, meg lehet előtte is erre ment ki a játék hogy megkeserítse az életed, anyád alkoholista, apád gondolom nem boldog ettől, és a dühét rajtad vezeti le ebbe a formában.
ma 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!