Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék kezdeni apámmal?

Mit tudnék kezdeni apámmal?

Figyelt kérdés

Apám egy nagyon önző, kontrollmániás ember, aki mellett nem léphetek kettőt, úgy, hogy ne kelljen arról beszámolni, hanem arról zsummog 2 hétig legalább minden áldott nap. Pl: Elmentünk barátommal randira, nem mondtam meg, hogy elmegyünk egy másik településre. De csak max 2 órára. Most ki van akadva, mert miért nem tudott erről. Szerinte ő felel rólam. (20 éves vagyok) Nagyon felmérgesít ezzel, barátnőkkel is mindig ezt csinálta, az egészet megkommentálta, hogy egyik se való hozzám, ne beszéljek velük. Én naív tiniként hallgattam rá, most itthon nincs senkim miatta. Barátomat is nagyon sokat kommenteli, mert tudja, hogy egy idő múlva otthagyom őt miatta. Jelenleg egyetemre járok, még 1.5-2 évig nem opció a költözés sajna. Úgy vagyok vele, hogy legalább ennyit segítsenek amíg talpra tudok állni rendesen. Anyagilag nem terhelem le őket, mivel jól tanulok, van osztondijam. Szerencsére egyetemen messze vagyok tőle, ott rakás barátom van. Azért nagyon meg kellett szenvedjek, igaz, mivel az emberektől elszoktam. Itthon csak velük vagyok plusz a barátommal.

Minden áldott nap azért veszekedik, hogy nincsenek barátaim, csak kitatálom(!)azt, hogy vannak egyetemen is, mert szerinte az a barát, aki eljön a házadhoz. (250 kmt nem tudom ki olyan hülye hogy megtegyen, hogy eljojjon, csak hogy megismerje ezt a tüneményt) Nagyon idegesít már a felfogása, amikor ott vagyok egyetemen, konkrétan 10× telefonálunk naponta. Ez nagyon idegesít. Próbáltam meghúzni a határokat, megmondtam, hogy nincs időm rá most, de akkor jön a szokásos hiszti, hogy jó hogy a barátomra van időm(naponta keveset beszélünk, mivel dolgozik) és rájuk nincs. Konkrétan nem hagynak élni. Otthon a szobámant rendszeresen nézi, hogy kitakarítottam-e, mielőtt eljottem.

És a legjobb, hogy mikor a barátommal jöttem a múltkor megjegyezte neki: "Nekem férjhez menő leányom nincs" Azt hittem ott süllyedek el szégyenemben. Szerintem ehez semmi köze neki, már el tudom dönteni. Barátom is csak nagyot nézett, mert házasságról senki nem beszélt, és nem is fog egy jó ideig. Max összeköltözésről, ha befejezem az egyetemet, és lesz munkám.



ma 07:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
35%

Ne mind magyarázd, hogy miért hív! Ismétled magad.

Mondom még egyszer: látom, hogy nem féltésből hív, nem törődik veled, rádönti a szart a fejéből.

Nem tartozol neki egy túró rudival sem!

Te kell megemésszed, hogy csóré seggel futhatsz neki a nagyvilágnak!

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%
Egyedül magadra számíts, ne ringasd magad bele egyelőre semmibe! Mert még egy pofara esés kemeny lenne!
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
51%

Magaddal foglalkozz most, anyád intézze a dolgait vele, te nem vagy a testőre!

Épp elég ami neked jutott, azt az energiavámpír apádat rázd le!

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%
Tehát annyira “szeret” hogy félt a barátoktól! Nagyon! A pénzedtől miért félt? Miért veszi el? Miért nem mondja azt hogy kislámyom úgy szeretlek, örülök hogy van pénzed, végy magadnak valamit belőle, vagy tedd félre, mert én akkora fasz vagyok, hogy nem tudok/ akarok venni neked semmit !
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Amúgy az a pénz még megvan, félre van rakva, csak nem én rendelkezem vele. Azt mondja, hogy nem tudok vigyázni a pénzre. Érdekes, mert én gyűjtöttem, na mindegy. Szegénynek szüksége lenne nagyon egy pszichológusra. Csak ha mondom, én vagyok a bolond, és menjek el én, mert ő full normális.
ma 12:46
 26/29 anonim ***** válasza:
35%

Pszichológusra neked van szükséged.

Segítségre mindig annak van szüksége, aki szenved egy helyzet miatt.

Itt nem apád szenved. Te írtál ki kérdést.

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
69%
Ez a szeretet hogy megfigyeljük ki hova megy? Térfigyelő kamera? Ennyi?
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
#26, járok is. De neki is van egy rakat problémája. Neki is ilyen volt az anyja és az apja is. Ő is pont az ilyen szülők ellen lázadt, mégis ilyen lett és nem veszi észre.
ma 13:08
 29/29 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, te nem jársz. Vagy nagyon rosszhoz.
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!