Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne undorodjak...

Mit tegyek, hogy ne undorodjak a saját anyámtól? 27/N

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gonosz vagyok, de viszolygok tőle. Mindenkivel bunkó, lekezelő, közben meg ő maga sem jobb semmivel.

Ápolatlan, komolyan elhízott, és az egyetlen szórakozása az, hogy hangosan böfög és fingik, majd ezen jókat röhög.



szept. 14. 15:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Légy magadra büszke, hogy te nem lettél ilyen, mert az ilyen primitív emberek gyerekei is nagyrészt azok lesznek.

Ha nagyon elereszti magát, rá is lehet szólni. Ha pl. együtt esztek, mondd meg, hogy kézmosás nélkül ne nyúljon a közös tálba.

Nem tudom, együtt éltek-e. Ha igen, én elmenekülnék, amilyen gyorsan csak lehet. Ha nem, akkor ritkán találkoznék vele.

Ha vele élnék, én kimosnám legalább a ruháit, azok se legyenek büdösek.

szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#5

Fejezd már be. Már a kommentek között is boldogítod a nagy érdeműt? Nem elég az a rakás kamu amit kiirtal?

szept. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
#11 Ezzel az a baj,hogy megsértődik, ordibál! Dühbe jön, "menj előkelő helyre".. Azt is személyes sértésnek veszi, ha takarítasz! Kitakarítottam a porszívót, 2 napig mocskos,bolond szemét voltam, mert biztos azért, mert hozzámyúlt, el volt dugulva a csöve. Szaros wc-vel ugyanez, kb. a legnagyobb szar vagy, mert elhasználod a Domestost...
szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

13.: Ordíts vissza. Én közölném, hogy attól, hogy ő olyan, mint a varacskos disznó, fetreng a mocsokban, én még szeretem a tisztaságot és féltem az egészségemet is és inkább köszönje meg, hogy takarítok helyette.

Ha ilyen, akkor jobb lesz mielőbb különköltözni tőle.

szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel az a baj, akkor rám küldi apámat, hogy én "mindig bántom őt" azzal miért bántod, hogy mondjuk azt mondtam a 4 napja rohadó kajára, hogy "büdös". Csak én iszom meg a levét,meg idegeskedhetek ilyenek után, nem éri meg. Nem változnak meg.
szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15.: Ignoráld őket, de a legjobb elköltözni.
szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!