Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülő az, akit a...

Milyen szülő az, akit a gyerekét érdemtelenségre hivatkozva kizárja az örökségéből?

Figyelt kérdés

szept. 14. 00:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Apámék szt én is érdemtelen vagyok, mert tízéve rájuk nem nyitom az ajtót.


Ja, hogy amúgy gyerekkoromtól kezdve toxic környezetben éltem és nőttem fel, napi szintű verbális abúzussal... az kit érdekel, mindenki szerint "úgyis csak kitaláltam" :D


Mindegy, elköltöztem, hogyha emiatt nem kapok egy petákot sem, hol érdekel? Kell a francnak a szüleim pénze, van sajátom.

szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez az ügy màr ott vérzik,hogy ügy. Mármint egy még élő szülő gyereke azon agyal, hogy mennyit és hogyan örököljön attól az élőtől. Brutál.

És tényleg érdemtelen, csak ha nem törsz az életére, akkor a törvény ezt nem veszi figyelembe, és osztja a köteles részt minimum.

szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#5

Beszéld rá Anyudat eltartási szerződésre veled, úgy lenne igazságos.

szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utcánkban van egy nő, a fiával már 30 éve nem beszél. Egyszer mesélte, hogy készített ügyvéd előtt végrendeletet, és mindent a testvére lányára hagy (ingatlan, bankbetét).

(De mondjuk a köteles rész így is a fiáé lesz, ezzel ő is tisztában van, mármint az öregasszony).

szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egész életemben nem kaptam tőlük semmit, miért pont az örökségem érdekelne?
szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!