Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan esetet ismersz, ahol a...

Olyan esetet ismersz, ahol a mostohagyerek idősebb mint a mostohaszülője?

Figyelt kérdés

Per pillanat 27 vagyok, de ismerkedem egy 43 éves nővel, akinek vagy egy 30 éves fia korábbról.


Azaz magyarán a "mostoha fiam" idősebb lenne tőlem.


Más találkozott hasonlóval?



szept. 3. 13:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#10


Nem, tényleg annyi. De mint írtam nem saját hibájából.

szept. 3. 17:57
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen, egyik exem apukája fiatalon lett apuka, még egyetemen, aztán elváltak, amikor exem már felnőtt volt. Szóval mikor exem 30 volt, akkor apuka volt 49/50 körül és a 2. felesége, most nem esküszöm meg, hogy 29 vagy 31, de kb. exemmel egyidős vagy max. 1-2 évvel idősebb (anno mondta exem a pontos korát, de már nem emlékszem, csak arra, hogy nagyon extrém volt ez így, de apuka amúgy fitt, fiatalos, minden szempontból jól szituált volt).
szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igazából nekem eddig is nagyrészt idősebb nőkkel volt viszonyom. Valahogy sokkal jobban kijöttem velük. A velem egykorúak döntő többségével egyszerűen nem tudok közös hangot találni.

Viszont eddig sosem terveztek az idősebb nők semmi komolyat velem, hiába jöttünk ki.


Ami meg a szexet illeti, az ágy többször is majdnem széttört... ennyit erről. Tehát ha kijövünk emberileg meg a szex is jó, akkor mi kell még?

szept. 3. 18:50
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

"Tehát ha kijövünk emberileg meg a szex is jó, akkor mi kell még?"


Erről nem írtál semmi infót, de ha mondjuk majd egyszer saját családot akarsz majd, akkor egy ennyi idős nő nem fog/tud majd gyereket szülni.

Oké, most még 27 évesen fiatal vagy, nem hajt a tatár, de később majd ez probléma lehet.

szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#14


Ez nem biztos. Mindketten szeretnénk gyereket hamarosan. Pár év még van erre.

szept. 4. 06:08
 16/25 anonim ***** válasza:
62%

"Nos, vagy 13 évesen szült, vagy letagadott pár évet. Az első óriási red flag, a második is, csak az kisebb."

Ha valaki 13 évesen szül azért sok ember lehet felelős, de a 13 éves GYEREK minden esetben áldozat/nem hibáztatható.



A kérdésre: Igen egyet. 24 éves volt a nő, a pasi idősebb lányai pedig 25 évesek voltak. Meg még kettő olyat ahol idősebb nem volt, de korban inkább a gyerekéhez passzolt volna az új pár.

szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Grizesteszta ***** válasza:
32%
Ugye viccelsz, hogy egy 43 eves nonek meg van par eve gyerekre? Neked igen, de neki nincs mar ideje... Talpra , magyar!
szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze, 12 évesen már szexelt és teherbe is esett. Ezen kívül felnevelt egy gyereket gyerekként. Jézusom, ha kamuzol legalább gondolkozz már!
szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

#19 Sokkal fiatalabb gyerekeket is ér szexuális abúzus. 12-13 évesen meg az, hogy valaki menstruál, az természetes, márpedig akkor már teherbe esni is tud. Más opciója meg valószínűleg nem volt, mint megtartani.

Nem kéne ilyennek történnie, de sajnos abszolút hihető a történet.

szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Azt hittem egyértelmű, hogy kizárólag olyanra gondolok, ahol a nő az idősebb a férfitől.

Fordított esetet, ahol a férfi idősebb én is ismerek rengeteget. Itt a kérdés, amikor a nő idősebb, mivel a nők túlnyomó döntő többsége nem megy bele olyan kapcsolatba ahol a férfi jóval fiatalabb tőle (fordítva nem zavarja őket, legalább én ezt láttam).

szept. 4. 13:14
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!