Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan esetet ismersz, ahol a...

Olyan esetet ismersz, ahol a mostohagyerek idősebb mint a mostohaszülője?

Figyelt kérdés

Per pillanat 27 vagyok, de ismerkedem egy 43 éves nővel, akinek vagy egy 30 éves fia korábbról.


Azaz magyarán a "mostoha fiam" idősebb lenne tőlem.


Más találkozott hasonlóval?



szept. 3. 13:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Aki ezen meg van lepődve (mármint a 13 éves kori szülésen), annak azt mondom, szerintem a nő cigány. Ez lehet az oka.

A kérdező helyében azért is hanyagolnám ezt a nőt, mert milyen családja lehet, kik azok, akik eladnak egy kislányt egy vénembernek? Bűnöző körök. A kérdezőre is veszélyes lehet az ilyen család, kiforgathatják a vagyonából, megverhetik, megkéselhetik, stb.

szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
A ferjem elottem jart egy novel akinek majdnem vele egy idos fia volt (minusz 1 ev), nekem ez is fura volt. Az h kepesek az itteni eszkombajnok a parod kihozni hibasnak azert mert az anyja eladta, az meg a galamb es a sakktabla esete, vagy inkabb a lobotomi mellett egy jo kampany.
szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

A nő valóban cigány (lovári azon belül).

Egyébként a történetben az amiket eddig írtam még a legkevésbé furcsa dolgok, de még így is látom nehezen emészthető. Pedig rengeteg másik rendkívül érdekes eleme van a sztorinak, de nem akarok regényt írni, meg amúgysem hinnék el sokan (őszintén szólva én sem gondoltam volna, hogy velem is megtörténhetnek hasonlók, most pozitív értelemben írom ezt).


A dolog további eleme, hogy az ő családjában is az anya volt a "problémás" míg az apa a jó. Az apja mindig megvédte és szerette, az anyja is akkor csinált ilyenek vele amikor az apja dolgozott és nem bírt otthon lenni. Az anyja rendszeresen meg is csalta az apját, egyszer amikor kicsi volt és megkérdezte az apja "hol volt anya?" és ő azt mondta "kint volt az X bácsival közösen vécézni" - mivel kisgyerekként nyilván nem fogta fel mi van, akkor később az anyja bosszúból megverte őt amiért elmondta az apjának, hogy csalta.

Ezeket azért írom, mert én is olyan családból jövök, ahol az anya volt a problémás míg az apa a jó. Noha mi nem vagyunk cigányok, de anyám messze sokkal veszekedősebb és többet visított apámra mint akármelyik cigányok akiket valaha is ismertem. Sokszor órákig, napi szinten. Apám viszont soha egyetlen egyszer sem mondott egy rossz szót sem anyámra.


Amikor az apa a rossz, akkor alapvetően segít a társadalom az ilyen embereken. De ha az anyával van gond, akkor azok az emberek magukra maradtak, mert a társadalomban az egy alapvető szemlélet, hogy a nő az áldozat és a férfi a bántalmazó. Ha a nő a bántalmazó, akkor egyszerűen ignorálják az esetet, mert nem akarják elismerni, hogy ilyen létezik.


Egyébként nő még nem szeretett engem annyira mint ő. Eddig megszoktam, hogy a pénzemért szeretnek, mert veszek nekik ezt meg azt. Ugyanis már vagy tíz éve nem élek otthon és vagy 5 éve saját magamat tartom el. Tehát meg tudok állni a saját lábamon és igazából többet is keresek mint Magyarország lakosságának nagyrésze. De egyszerűen olyan szinten csak olyan nőkkel találkoztam a korombeliek közül akiket csak ez az insta, tiktok stb világ univerzuma érdekel, tehát az ő mércéjük egy férfiról az, hogy milyen drága autója van, van-e iphone-ja stb mind-mind külsőségek. A nőknek egyszerűen bele kell futniuk rengeteg pofonba, hogy megtanulják, hogy a "rosszfiú" meg a bmw, iphone stb nem egy jó mérce egy férfi leírásába. Ez legtöbbször 35-40 felett jön el náluk.

Elég megnyitni pl ennek az oldalnak a "társkeresési problémák" kategóriáját. Korábban ott is feltettem pár kérdést. Semmi hasznosat nem kaptam, kb olyasmiket irkáltak, hogy "nyomorék lúzer vagy" meg "halj meg inkább egyedül, bottal sem piszkálnálak, egy nőnek sem kellenél" stb miközben igazából semmit sem tudnak rólam. Tehát mindent is elítélnek azonnal. Tehát alapvetően hozzászoktam, hogy nőtől semmi jót és végképp semmi empátiára soha ne számítsak. Ez most nála teljesen más. Ilyet, hogy tényleg egyetlenegyszer egy centet sem kér tőlem egy nő, nem várja el, hogy megvegyek minden drága sz*rt neki és mégis érzem, hogy szívből szeret még sosem tapasztaltam korábban.

Egyébként ő meg azt mondja rólam, hogy még senki iránt nem érzett úgy mint irántam, hogy eddig javarészt bunkó nagyképű pasikkal találkozott és nagyon-nagyon örül, hogy végre van egy olyan férfi aki kedves és jól bánik vele. Az előző pasija pl rendszeresen megverte, úgy fizikailag ütötte. Egyszer elkezdte a fejét beleverni a falba egészen addig amíg ki nem ütötte a fogait. A mai napig látszik, hogy pár foga le van törve.

Szóval se neki se nekem nem volt túl jó tapasztalatunk az ellenkező nemről.

De most mindketten olyat érzünk a másik iránt amit még sosem. Igazából ha csak a szemébe nézek valami különös húzó erőt érzek, mintha húzna magába. Ahogyan ő is azt mondta, hogy mindig velem szeretne lenni.


Dióhéjban ennyi. Nyilván van még jópár nagyon érdekes elem a történetben, meg nagyon-nagyon sok durva véletlen is (amik egyszerűen már nem lehetnek véletlenek).


De most ez a kérdés arról szólt, hogy ismer-e valaki olyan esetet ahol a fiatalabb férfi-idős nő felosztásban a nőnek a gyereke idősebb a férfitől.


Most erre fókuszáljunk...

szept. 4. 23:28
 24/25 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz magadra, én a helyedben menekülnék, amíg nem késő!
szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Jaj, itt aztán divat úgy felni a cigányoktol mint a tűztől, csak az nem jut eszébe a sok agytrösztnek, hogy ha nem lennének ilyen lenézőek rosszindulatúak és nagypofájúak, akkor nem lenne ennyi felnivalojuk a cigányoktol.😃😃 Más kultúra de nehogymar ne lehessen megszokni ha összekerültök. Sok magyar nem is akarja büszkeségből mert azt hiszi a cigány szokasok rosszabbak, pedig a magyar nép volt olyan gerinctelen hogy már kb semmi nem él a 100 évvel ezelőtti szokasainkbol. Haladunk a korral, ja persze...
szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!