Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám 40 éve szidja az...

Az apám 40 éve szidja az anyámat, pedig régen elváltak? Megszakithatom a kapcsolatot apámmal, úgy, hogy telefonszamot is cserélek?

Figyelt kérdés
aug. 26. 20:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Óriási gond van a kérdező fejében. Valószínűleg korlátolt a szellemi képessége.
aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Gyerekorombsn rendszeresen vert, ittasan, józanul.

A mérgét, a feszültségét rajtam vezette le, már 8évesen verve dolgoztatott, mert anyukám 11 évig bírta mellette, majd elmenekült tőlle.

Azóta 40 év eltelt, napi szinten átkozza, sőt mindenkit a családban.


Eddig is egyedül én törődtem vele, ezek ellenére,most nem marad senkije,

Attól félek, ha lebetegszik , s mivel 80 éves, engem fognak megbelyegezni, mert tovább nem foglalkozok, nem törődök vele.

Makacs és konok ember.

Mindig azt mondja a fiatalokra, szí szerint- a mai fiatalok mocskos- szemetek.

S nem bírom a csúnya beszédet, 40 éve tűröm ezeket,

aug. 27. 07:04
 23/27 A kérdező kommentje:

Többször próbáltam vele szépen és finoman beszélni, de egyszerűen, addig nem jut el, hogy 1 mondatot meghallgasson.

Akkor megint elkezdi, a mocskos anyád, a rohadt anyád, mindenki ilyen- olyan

Köteles vagyok még mindig ezt hallgatni?

aug. 27. 07:07
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem voltál köteles, mint ahogy eddig MINDEN válaszoló leírta, mégis vekengsz. Nekünk sem kötelességünk ezt olvasni, felnőttként már mindenki a maga sorsának a megrontója, szia.
aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

De miért tűröd? Mazoista vagy? Hiányzik a szenvedés, ha nincs?

Ne haragudj, de téged pont úgy nem lehet sajnálni, mint apádat, a saját hibádból jutottál idáig, mint ő.

Nem hiszem el, hogy 40 év alatt senki nem mondta, hogy engedd már el.

aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez úgy tűnik hogy azért nem hagyod ott apádat, azért engedsz neki mert attól félsz hogy mit fognak rólad gondolni az emberek. Hogy majd lenéznek és utalni fognak mert nem gondoskodol az apádról.

Ne nyomorísd meg magad ismeretlenek megbecssüléséért, 40 évig tűrted, semmit nem változott, ne tovább

Ha valaki beléd állna hogy miért nem foglalkozol vele akkor elmondod nekik hogy egyrészt mi közük hozzá, ha ennyire sajnálják gondoskodjanak róla ők, másrészt rossz ember, rossz férj és rossz apa. Épp elég fájdalmat okozott már neked. Eleged van


Állj ki magadért Kérdező, más nem fog. Magadat kell megvédeni mostmár. 40 évesen vagy annyira felnőtt hogy menni fog.

Légy erős, bátor és határozott.

aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

S Köszönöm az erősítést, kifogok állni mától magamért.

aug. 29. 07:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!