Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám 40 éve szidja az...

Az apám 40 éve szidja az anyámat, pedig régen elváltak? Megszakithatom a kapcsolatot apámmal, úgy, hogy telefonszamot is cserélek?

Figyelt kérdés
aug. 26. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Ki vagy mi akadályozna meg ebben????
aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha 40 éve hallgatod, hogy szidja anyádat, akkor 40+ vagy. Ennyi idősen tényleg nem tudod, hogy nincs szükséged engedélyre sem a telefonszámcseréhez, sem a kapcsolatmegszakításhoz?
aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Minek telefonszámot cserélni? Okostelefonokon simán tiltani is lehet a számát. Persze felnőtt emberként előtte mondd meg neki, hogy nem akarsz többet felőle hallani, mert elég gáz lenne ennyi idősen se szó se beszéd simán csak elvágni az elérhetőségedet, miközben lehet, nem is érzi, mit csinált, ami neked nem tetszett.
aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen, már hamarabb meg kellett volna tenned ha ennyire zavar.

Amúgy elég ha letiltod a számát és akkor ő már nem tud elérni.

aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Megirtam neki,hogy nem akarok kapcsolatot tartani vele , az apámmal.

S megirtam azt is, hogy ivott,s ő tette tönkre a családot.

40 éve szidja , átkozza anyukámat, ilyen rohadt, olyan rohadt, majd letagadja, közben minket is mindig szid, s a testvereimet.

Hiába írtam meg, hogy nem akarok vele tovább kapcsolatot tartani, másokkal hivogatat, s sms-eket küldözgettet, majd hazudik másoknak, hogy ő soha nem csinál semmit sem, s neki hisznek.

Nem bírom tovább, hogy agressziv és durva a telefonban , mikor 2 naponként hívogatott, 2 hete letiltottam

80 éves az apám, nagyon nehéz természete volt mindig, mindem gyereke menekül előlle.

Köteles vagyok, idegen számokat felvenni, s idegeneknek magyarázkodni?

aug. 26. 21:22
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy köteles felvenni az idegen számot.

De ha mégis fel vetted és rájössz hogy apád az kinyomod.

aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

És sajnaltatja magát másoknak,azt nem mondja, sőt, egyenesen letagadja , hogy állandóan bánt mindenkit szavakkal, s persze, én vagyok meg a testvéreim rosszak, mindenki szemében. Mert nagyon megy neki a mártirkodás.

Egész életében úgy beszélt másoknak, hogy úgy jöjjön ki, hogy őt sajnálják ,sajnálom őt, de nem marad senkije, ha én nem foglalkozok tovább vele,

aug. 26. 21:27
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Jó, ez már hiszti, ezt a naplódba írd.
aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem olyan dolog, hogy hiszti legyen!

Sajnos , a valóság.

S idegennek nehéz megérteni, ha nincs benne.

Én mondtam, hogy sajnálom őt, de nem lehet elviselni, egyszerűen lehúzza a másikat,meg egész életében ivott, rengeteget szenvedtünk mellette

aug. 26. 21:52
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehet elviselni"

De igen, hiszen felveszed neki a telefont még mindig... Ha már tényleg elviselhetetlen lesz, akkor letiltod a számát.

aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!