Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van még itt valaki aki szintén...

Van még itt valaki aki szintén nem tartja a kapcsolatot a szüleivel? Ha igen miért nem?

Figyelt kérdés
Én apukammal nem beszéltem évek óta. Kíváncsi vagyok ki van még ilyen helyzetben és hogy viseli?
aug. 26. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Apám 6 éves korom óta leszart.

Anyámmal nem rég szakítottam meg a kapcsolatot, mert adóstársnak akartlna engem egy hitelnél és elszedni a pénzemet is.

aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal eltávolodtunk egymástól, veszekedés nem volt csak így jött ki. Semmit nincs mondanunk egymásnak, másfele vitt az élet, más emberek vagyunk, mincs is miről beszélni, és egy ideje már nem is próbálkozunk.


Anyám meg az a klasszikus passzív agresszív, kritizált, érzelmileg rideg. Egész gyerek kamasz korom alatt aláásta az önbecsülésemet, annyira, hogy már ki se álltam magamért. De még ezt is sértésnek meg lázadásnak vette, hogy depressziós voltam. Hiába nyaliztam, hiába tanultam jól, végig fúrt.

Elegem lett abból, hogy bármit teszek, nem vagyok elég jó neki, és már nem tud érdekelni.

aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

1-es vagyok.

Bár nem hiányoznak, de azért viselem rosszul, mert az ember nem ilyen családra/szülőkre vágyik. Én is szeretnék támogató szülőket, akikben meg lehet bízni, akik kiállnak mellettem, megvédenek. Akiknek fontos vagyok, akik értékelnek és szeretnek.

Egyenként nem tudom ki pontozgat le mindenkit, akk teljesen a kérdésre válaszolt (mint pl én is)

aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

13, Na igen ez az.


Nem a szüleim hiányoznak, hanem azok, akik lehettek volna.

aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Tízéve lassan. Hogy viselem? Mit kell ezen viselni? VÉGRE nyugton van tőlük, és végre nem abban a légkörben kell élnem, mint amilyenben felnőttem.
aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tartom a kapcsolatot az apámmal. Mivel egész gyerekkoromban úgy vette ki a részét a családi életből, mint egy harmadik gyerek a tesóm és mellettem, így nem hiányzik... Sosem volt igazi apa, de még csak felnőtt férfinak sem mondanám.
aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos nem dönthettem arról, hogy megszületek e vagy sem...


De megszülettem...apám egy igazi kretén volt fenyegetés kisgyerekkoromtól kezdve, kb. anyámtól is tiltott.


Megszületett a tesóm....ő lett apám szeme fénye....és anyámé is jobban, anyám észre sem vette, hogy apám terrorizál kb. Öcsém suliban is mindig kitűnő tanuló volt...és mindenben jeleskedett...én kevésbé.


Mindenben hátra lettem sorolva, tesómnak minden meg lett engedve nekem kb. semmi...19 évesen is.


Többször beszéltem anyámmal, mikor apám nem volt otthon, hogy mi a baj...semmi nem történt.


Érettségi után fogtam magam és elmentem baráttal albérletbe és azonnal munkát is kerestem.


2 évig nem beszéltem és találkoztam a szüleimmel.


Apám meghalt közben...Ne tudd meg mennyire boldog voltam! Mai napig örömmel tölt el, hogy nincs többé a kretén f**aszfej.


Azóta évente 2-3x beszélünk anyámmal telefonon.


Ennek lassan 20 éve.

aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!