Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért nem tudják...

A szüleim miért nem tudják elfogadni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Huszonhárom éves vagyok. Két éve összejöttem a volt informatika tanárommal, akivel azóta is együtt vagyunk. Mi a nagy (tizennyolc év) korkülönbség ellenére is boldogok vagyunk, de a szüleim szerint ez helytelen, mert rossz fényt vet mindkettőnkre! A páromra mert hogy erkölcstelen dolog összejönni egy diákkal, rám meg azért, mert szerintük rosszat fognak róluk gondolni. Olyannyira elmérgesedett már köztünk a helyzet, hogy amikor márciusban bejelentettem nekik, hogy unokájuk lesz, (akkor voltam hathetes terhes) apám magából kikelve elkezdett ordítozni, hogy mit gondolunk mi, hogy gyereket merünk ekkora korkülönbséggel vállalni és hogy ki fogja anyagiakat biztosítani. Én nagyon felkaptam a vizet és visszaordítottam, hogy ha az utcán élnék se kéne a pénze és bocsánat, hogy boldog vagyok. Dühösen elrohantam, utána bár többször hívtam, de mindig letagadtatja magát anyámmal, letiltotta az e-mail és a telefonszámomat is. Anyám is mindig hajtogatja, hogy ez nem lesz jó és hogy később nagyon meg fogom bánni. Egyszerűen kiborító, hogy a rokonságon belül is úgy állítanak be, mint valami naiv buta libát, a páromat meg mindenféle undorító jelzővel (pedofil, kéjenc, mocsok stb...) illetik.

Elnézést kérek ha hosszú lett.



aug. 25. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

Kb 30-32 éves korokdra majd megbékéltek, addigra vége is lesz ennek a kapcsolatnak, ez 95%.

Általában az ilyen fiatalon nagy korkülönbséges , gyorsan gyereket vállalós kapcsolatok mind tönkremennek. Más lenne, ha lennél 30 és a párod 48, annak már nagyobb az esélye, hogy együtt maradjatok.

aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az játszhat közre, hogy féltenek. Én is félteném a gyermekemet, hiszen mennyi rosszat lehet hallani az ilyen kapcsolatokról, hogy a volt tanár rövid időn belül elhagyta a lányt. Bizonyítsátok be nekik, hogy ti mások vagytok, ti nem szakítotok, nálatok nem lesz rossz vége ennek. Ha már több éve együtt lesztek, akkor talán megbékéknek, ha igazán szeretnek téged.
aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
És kislányotok vagy kisfiatok fog születni?
szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk! Direkt nem kérdeztük meg, mivel úgy vagyunk vele, hogy egészséges legyen. Hogy mi lesz, azt majd ha megszültem meg tudjuk 🥰
szept. 5. 03:56
 15/19 anonim ***** válasza:
Es melyik hónapban fog megszületni?
szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
November elsejére vagyok kiírva
szept. 5. 15:32
 17/19 anonim ***** válasza:
9%
Akkor emiatt hogy úgy vagy a baba nemével hogy legyen meglepetés rózsaszín meg kék ruhákat is vettél?
szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17es nem csak rózsaszín meg kék ruhák vannak. Az én fiamnak pl 2 éves koráig nem volt semmi kék ruhája, midene pasztel volt, zöld, okkersárga, barna.
szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló volt a helyzet (korkülönbség) a gyerek/gyerekek születése után megenyhültek, bár 100%osan sose tudták elfogadni, de legalább úgy tettek. Az elején minden áron tiltották, a tanulmányaimat se tudtam emiatt befejezni, mert teljesen magamra hagytak. Egy pár évet éltünk együtt, azóta mi elváltunk (nem a korkülönbség miatt) viszont a mostani páromat se fogadják el (szintén idősebb és ő is egyedül neveli a gyerekét) viszont mivel én is 30 éves egyedülálló anyuka vagyok nem tartom rossznak se azt hogy idősebb se azt hogy már van gyereke. És anyuka fejjel sem tudom megerteni mi értelme van tiltani az embert a másiktól. Akár gazdag, szegény, idösebb, fiatalabb, félig fekete vagy hófehér stb... nálunk egyébkent csak a kor volt a baj.
szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!