Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két-három gyerek szinte...

Két-három gyerek szinte állandóan a szülők veszekedését hallja. Mi jobb: ha a szülők elválnak, vagy ha a szülők együtt maradnak?

Figyelt kérdés
A szülők szinte semmiben nem értenek egyet. Örökös a feszültség.

#válás #Gyermekek érdeke
aug. 14. 15:58
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
84%
Vàlás csakis!
aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
11%
A veszekedés teljesen természetes, az még nem válóok.
aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
86%
12.: De nem az állandó.
aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
58%
Ha a szülők felfognák, hogy mit vállaltak. És az amelyik szándékkal a család ellen dolgozik felnőne a feladathoz. Igen, mindig ketten veszekednek, de nagy általánosságban azért mert az egyik hülyének nézi a másikat, a gyerekeit meg pont lesz.rja.
aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
81%
Így a válás.
aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sokkal jobb azt kommunikálni, hogy el kell válni, ha két ember nem illik össze, mint azt kommunikálni, hogy a nagybetűs család lényege, hogy gyűlölöd azt akivel együtt élsz.
aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem eddig a 8. hozzászolás volt az egyetlen értelmes, átgondolt. A többi csak szajkozza a divatos felfogást.
aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az egész életemre kihatnak azok az élmények (államdó feszültsèg, napi szintű üvöltözés), amit gyerekkoromtól felnőtt koromig (amig el nem költöztem) át kellett élnem. Borzalmas volt, és a következményekkel együttélni is nagyon nehéz. Váljatok el.
aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 Metionin ***** válasza:
94%
Válás. A szüleim állandó jelleggel balhéznak, hálaimát rebegtem volna ha elválnak.
aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
85%
17.: Jah, gyűlöletben együtt lenyomorodni az értelmes, igaz? 🤡
aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!