Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helyes visszakérni a felnőtt...

Helyes visszakérni a felnőtt gyerektől a pénzt amit elköltöttek rá a szülők?

Figyelt kérdés
Valamelyik reggel rádióban arról volt szó hogy a 40 éves nőtől a szülei 30 millió forintot követelnek azért mert felnevelték őt és jó a fizetése. Szerintetek ez etikus? Nem azért van a szülő hogy a maga módján mindent megteremtsen a gyermekének, mert nem a gyerek akart megszületni, hanem a szülők akartak egy gyereket?

aug. 11. 23:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%

Anyám is azt találta ki, hogy nekem és a férjemnek kellene őt eltartani.

Mert van egy kis autónk és nem kell busszal járnunk, és nem járunk dolgozni sem.😂

Nem érti a vállalkozás fogalmát, a munka csak az alkalmazotti lét lehet.

Tehát tartsuk el a bagózásával, az eszetlen pènzszórásával, 2 tanuló gyerek mellett, a mai világban.

Anyóssal egyforma a nyugdíjuk, de az megél belőle, még félre is tesz. (Mondjuk ő másképp féreg velünk, de nem ehhez a kérdéshez passzoló téma)

aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem hogy nem helyes, de még jogi szempontból is egy vicc.


Most nem keresem ki az ide passzzoló paragrafust, de kiskorú veszélyeztetéseért mintha 2 év börtön jár.

Az nem jópofiság, hogy felneveli a szülő a gyereket, hanem kötelesség. Ha ezt nem akarja, akkor ne csináljon gyereket. Vagy hagyja egy kórházi inkubátorban, ha már védekezni lusta volt.

aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%
nem normális. mindenkinek saját döntése a gyerek, és a vele járó költekezések
aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor megkérdeztem volna, hogy neki annak idejen szintén 30 millat kellett fizetnie a saját szuleinek?
aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%

Ki is röhögném, ha ezt apám benyögné, de addig látott.


Nem én akartam, hogy megszülessek, miért kellene bármit fizetnem a szüleimnek???

aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hányszor fogod még megkérdezni?
aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
87%
Elmebeteg dolog és még jogalap sincs hozzá. Természetes, hogy a szülő KÖTELES etetni-itatni, ruházni, stb. a saját gyerekét. A törvény is kötelezi rá (pl. tartásdíj).
aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen szülőtől még időben elvettem volna szegény gyereket.
aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%

Az elmebetegek akik lepontoztak, eltartják a gyerekkorukat tönkretevő, most is csak a pénztszóró anyjukat?

Meg a féreg jellemű anyósukat?

Meséljetek már erről idióták!

(21 voltam)

aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel azt érik el, hogy a "gyerek" ne álljon velük szóba többé.
aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!