Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak nagyon rossz természet...

Apámnak nagyon rossz természete van és mindennap megüt, vagy belém csíp, pedig felnőtt vagyok már. Hogyan lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Pl, arra is ideges ha véletlen erősebben csukom be az ajtót már jön oda ordibálni velem, hogy hülye vagy te hogy csapkodod meg szét verlek. Mindent titkolnom kell előtte és mindenért nagyon kicsinyes dolgokért vert meg kiskoromban is. Emlékszem volt hogy este elnevettem magam kicsit hangosabban mert néztem valami vicceset erre bejött és olyan durva ütést adott a fejemre hogy sajgott mindenem. Az a baj hogy volt, hogy a nyakamat is szorongatta. Mindig azt mondja viselkedjek mert megver, a mai napig ilyen. Sok lila folt van is rajtam. Anyámmal is csúnyán beszél, bezzeg ha a nagyszüleimnél vagyunk, az anyjánál olyan édes természetünek mutatja magát hogy csak na. Én attól, félek hogyha egyedül leszek egyszer velem itthon, belém szurja a kést.

júl. 10. 17:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
állandóan kiabál és csúnyán beszél velem és anyámmal. Anyám nem akar válni. Én örülnék neki ha ilyen apától megszabadulnék. Piát, cigit, se engedte sose azt is titokban kellett csinálnom, egyszer buktam le cigivel, megvert pedig 17 voltam.
júl. 10. 17:12
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözni, kapcsolatot megszakítani. Erre nem lesz más megoldás
júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Hány éves vagy? Mit keresel meg otthon???
júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Felnőtt vagy, semmi akadálya, hogy lelépj.
júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ugye tudod, hogy ez nem normális?

Azért én jól megverném, mielőtt örökre elköltözök.

júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 retektorta ***** válasza:
97%
Ezt a kérdést évek óta kiírod pár hetente. Mire jó ez?
júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Istenem, hogy sajnállak! Szakad meg a szívem, egy ártatlan lelket kínoznak ezt olvasni is fájdalmas!

Csak azert bántják súlyosan, mert kicsit kacag!

Istenem, hol vagy? Hogy tűrsz el ennyi szemetet a földön és ennyi ártatlan kiskorú szenved mocsadék szadisták miatt?

Elsősorban: NEM VAGY HIBÁS!

ÁLDOZAT VAGY!

Kérj segítséget es ne felejtsd el, hogy MINDEN ROSSZ ELMÚLIK ES TARTS KI! Adjon neked a teremtő erőt és szerencsét ! ❤️‍🩹

júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Valóban veszélyben vagy, mert súlyos a testi bántalmazás, ha úgy fejbevág, hogy szédülsz! Azt jelenti, hogy sérülhet az agy, bevérezhet és csinálhatsz pár év múlva epilepsziát!

Arról van szó, hogy szadista es rajtad éli ki!

Mert te kéznél vagy és nem tudod/ mered megvédeni magad!

Ha nyomok vannak rajtad fotózd le titkon!

Ha félsz érzed, hogy képes leszúrni, hidd el, hogy az intuíciód nem csal!

Ha megteheted tégy jelentést a rendőrségen!

Ne informáld erről!

Ne konfrontáld!

Ne számolj be mire készülsz!

Mert veszélynek teszed ki magad!

Meséld el a rendőrségnek, hogy életveszélyben érzed magad es vagy is es mutasd meg a foltokat!

Amiutan ezt megtetted , kéne bérelj valamit!

Bizonyítekokat gyüjts, fotó es HANGFELVÉTEL!

Ne tűrd tovabb mert megöl vagy megnyomorít es a tisztázó beszélgetéseket NEM ÉRDEMLI MEG!!!

júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk a fojtogatás az nyílt gyilkossági kísérlet! Én anyád helyett mar szetvertem volna a fejét! Az en volt ferjem is agresszív volt, nem annyira mint a te apád, de a gyerekemért szembeszálltam vele! Pedig féltem! De nem tűrtem hogy bántsa! Kész voltam megölni ha kell!
júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagy felnőtt.
júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!