Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak nagyon rossz természet...

Apámnak nagyon rossz természete van és mindennap megüt, vagy belém csíp, pedig felnőtt vagyok már. Hogyan lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Pl, arra is ideges ha véletlen erősebben csukom be az ajtót már jön oda ordibálni velem, hogy hülye vagy te hogy csapkodod meg szét verlek. Mindent titkolnom kell előtte és mindenért nagyon kicsinyes dolgokért vert meg kiskoromban is. Emlékszem volt hogy este elnevettem magam kicsit hangosabban mert néztem valami vicceset erre bejött és olyan durva ütést adott a fejemre hogy sajgott mindenem. Az a baj hogy volt, hogy a nyakamat is szorongatta. Mindig azt mondja viselkedjek mert megver, a mai napig ilyen. Sok lila folt van is rajtam. Anyámmal is csúnyán beszél, bezzeg ha a nagyszüleimnél vagyunk, az anyjánál olyan édes természetünek mutatja magát hogy csak na. Én attól, félek hogyha egyedül leszek egyszer velem itthon, belém szurja a kést.

júl. 10. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Ennyire tellik tőled 10 es? Az empátiádból? Ami nincs.

“Nem vagy felnőtt”

Te meg nem vagy ember!

júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Miért is, idióta? Talán a kérdező vagy más regről?

Ez a nyomi már évek óta irogatja ezt a kamukérdését. Eltùnik, aztán kezdi újra. Mit kene csinálni, simogatni a buksiját? Elárqsztani ilyen értelmetlen közhelyekkel? Attól aztán jobb lesz.

júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, tudom miről beszélsz. Hasonló volt a szitu, de én nem voltam még 18. Rendőrség is volt, volt, hogy körözést adtak ki, mert balhé után elment... 18 évesen leléptem. Évekig nem is szóltam hozzájuk. Aztán mikor nagypapám meghalt, aki végig mellettem volt, és mikor beteg lett én voltam mellette, akkor szóltam nekik. Eljöttek, azóta más a kapcsolatunk. Nem bensőséges, de 2 infarktust kapott az 5 (azóta 7) év alatt, többször volt halálközeli állapotban, gondolom, átértékelte az életet. Igazából nem tudom, hogy milyen, mert max 1-2 órát vagyok náluk, de már nem látszik, h minden szét lenne verve. Szóval lehet, hogy gyógyszert is szed, de talán megtért. Húzz el onnan, és anyádat egy pillanatig se sajnáld. Ha megölik egymást, akkor megölik. Anyád nem áldozat, mert ha hagyta, hogy ezt tegye veled, akkor bűntárs. Ha meg kamus vagy, akkor bújj el, hogy senki ne találjon meg. 😉
júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elmúltál 18, szóval szabadon elköltözhetsz. Mi akadályoz meg benne? Ja, tudod, zsákfaluban élsz ahol semmi de semmi munkalehetőség - általában mindig ez a kifogás ilyenkor. :D


Én sem Bp-n nőttem fel, mégis képes voltam 21 évesen elköltözni az abúzív családomtól.

júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11-es, a kérdező évek óta itt vergődik ugyanezen.

Van már vagy 20 kérdése, időnként kitiltják, mert vagy kamuzik vagy csak a modoknak is elegük lesz belőle.


Mindig ugyanez a séma, és akárhányszor írjuk neki költözzön el, úgy reagál, mintha azt mondanám, tanuljon meg lélegezni a víz alatt.

júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15 ös, olyan vagy mint a cipőtalpa, kb annyi emberség van benned, mint egy kiszáradt kóróban!

Idézlek: “ a kérdező évek óta itt vergődik ugyanezen”

Képzeld el valaki évek óta szenved, bantalmazva van, es évekkel ezelőtt kiskorú is volt” Igen, vergődik! És te ilyen hibrid vagy állat, mert ember nem vagy, humanoid forma, belerúgsz ne vergőggy má kőtözz el vagy kitiltanak a modik”

Megérett az emberiség a pusztulásra!

De hogy a te fajtádból tényleg sok van! Az már baj!

Ja es nem tudott egyből elköltözni ahogy te kiböfögted a mosdatlan szádon hát akkor ki kell tiltani!

Köpedelem !

júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!