Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tűz és víz felnőtt gyerek-szül...

Tűz és víz felnőtt gyerek-szülő együttélés! Nálatok miben nyilvánul meg és hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
júl. 29. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Kicsi lakásban szerintem hosszabb távon kizárt, hogy működőképes legyen. Szenvedés a szülőnek és a gyereknek is. Teljesen más életkor, más életritmus, alvási, szórakozási, egyéb szokások.

Ennél az albérlet is ezerszer jobb. Szülőként inkább hozzájárulnék az albérlet árához, de mindenkinek meg lenne a nyugalma.

júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

A felnőtt gyerek meddig tervezi még, hogy a szülei nyakán élősködik?

Itt a rákfenéje a dolgoknak!

júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen esetben nyilván legjobb nem együtt élni.
júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem egyébre.
júl. 29. 12:37
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Tapasztalatból írtam. A különköltözés oldotta meg a problémáinkat.

#3 voltam

júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De én nem problémamegoldásokat kértem. Én jelen időben történő problémás helyzetet tettem fel kérdésként, hogy akik így élnek most, miben nyilvánul meg és hogyan viselik.
júl. 29. 12:43
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán először írd le te Kérdező, hogy konkrétan mi a gondod otthon. Látatlanban nem lehet tanácsot adni és eltalálni, hogy te mire gondolsz.
júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Attól, hogy felteszek egy kérdést, nem jelenti, hogy bármi hasonló gondom lenne otthon... Nem értem, miért kell túlbonyolítani.
júl. 29. 12:47
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha anyáddal is így kommunikálsz, nem csoda, hogy nem tudtok szót érteni.
júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha azt írom, a különköltözés oldotta meg a bajokat, akkor szerintem elég evidens hogy rosszul bírta minden érintett.
júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!