Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki mit gondol arról, ha egy...

Ki mit gondol arról, ha egy férfi a saját nevelt lányával kezd szexuális viszonyt?

Figyelt kérdés
Anya rendszeresen járatta a napilapokat, ma délelőtt kipakoltuk apával és kezembe akadt egy régi 2009-es újság. Kicsit átlapozgattam és rábukkantam egy olyan cikkre, hogy egy (...) faluban egy férfi kikezdett a saját nevelt lányával, a lány a cikk szerint akkor volt huszonkét éves elmondta, hogy a viszonyuk az édesanyja halála után egy évvel, vagyis az ő tizenhetedik életévében kezdődött. Jó, Elnézést kérek mindenkitől, hogy nem idéztem szó szerint a cikket, de szerintem ez olyan morbid, hovatovább undorító dolog szerintem.

aug. 11. 15:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
56%

Tehát végülis a volt “mostohaapa” előtt ott a lehetőség, hogy segítse a fiatal, útja elején lévő, esetleg ijedt, bizonytalan tinit, teljesen önzetlenül, penzzel, amíg lábra áll.

Lehet hősködni.

De hát ugye itt jön be az az aljas emberi számítás, hogy hát ugye “semmi sincs ingyen”, meg hát ő nem “hülyegyerek” hogy adja a pénzt a semmiért szex nélkül.

Es akkortól kezdődik a történet kozmetikázása ugye!

Hogy vegulis ez egy nagy egymasratalálás amint mindketten akartak, hogy minden tisztan es az anya halála utan kezdődött, ami sok esetben sajnos nem igaz!

Önzetlenül segítő embert én személyesen nem láttam. En segítettem masokat önzetlenül es fogadtam el apróbb segístéget másoktól, arra gondolva, hogy nekem is önzetlen segítenek, de vegul mindig kiderult, hogy a kis segístegnek nagyon nagy ára van!

aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
60%
És ha szexet vár el a lánytól cserébe a segístégért akkor az minden csak szeretet nem, mert akit addig lányaként szeretett ugye állítólag most mar nem akar “ingyen” segítgetni. Hol van itt a szeretet? Ez hideg kalkuláció, cserebere kereskedelem egy lénnyel, akit nem szeretek!
aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
54%
Ha a lány anyjának halála után kezdődött amikor ő 17 éves volt, akkor valószínűleg azért tartotta a kapcsolatot a nevelőapával, mert az anyja halála után ő lett a gyámja. Ez ebben a formában ezért bűncselekmény.
aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
33%
Gondold el, meghal az anya, ott vannak a számlák, enni is kell, azt se tudja merre előre…. fél hogy el kell költözzön ki tudja hova es akkor jön a “szerelem” ugye
aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
84%

"Aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel ellenszolgáltatás fejében közösül vagy fajtalankodik, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Persze, csak itt nem volt "ellenszolgáltatás"; nem fizetett neki!

aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
23%
Honnan tudod?
aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
29%
Ellenszolgaltatas: ha nem dugsz velem nem fizetem ki a szamlakat es kikotik az aramot gazt ...
aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%
Öröm nézni, ahogyan egy 15 éves bulvárcikk miatt egymásnak ugranak az emberek. :D
aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 gabor49 ***** válasza:
mivel neveltlanyrol van szó es már felnőtt buncselekmenyrol nem lehet beszélni
aug. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 tothp ***** válasza:

Vér szerinti rokonságban nem állnak. Mindkét fél kedvét leli benne?

Akkor senki kívülálónak semmi köze hozzá. Éljenek boldogan együtt.

aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!