Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez anyukám halála után?

Normális ez anyukám halála után?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz 2 hónapja hogy anyukám elhunyt hasnyálmirigyrákban, és azóta úgy érzem változott bennem valami. Sokkal ingerlékenyebb és fáradtabb, kedvetlenebb vagyok, nincs türelmem az emberekhez.

Ez összefügghet a gyásszal?



aug. 10. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Legelőször is fogadd legmélyebb, legőszintébb részvétemet ismeretlenül is.

Mennyi idős volt az édesanyád?

Szerintem valami eltört benned és már nem is fog teljesen összeforrni. Kivel vagy ingerült egyébként, közeli családtagjaiddal?

aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

9 #10 #11 Köszönöm


55 éves volt csak.


Velük nem, munkahelyemen is próbálom tartani magam, inkább csak idegenekkel pl. bevásárlás közben, postán stb. De utána rosszul érzem magam és bűntudatom van.


Legszívesebben csak feküdnék vagy aludnék egész nap..

aug. 11. 00:08
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Huh, megrenditoen fiatal volt. Az én anyukám 81 éves és hálistennek jó egészségnek örvend.

Nos, ha idegenekkel vagy ilyen,az szerintem a jobbik eset. Ök is tullépnek rajta hamar és végül Te sem rágodsz napokig rajta.

Megoldáa erre sajnos nincs, szeretteink elvesztésére. Talán meg lehet tanulni együtt élni ezzel. Adj időt magadnak arra hogy vissza álljon minden , ha nem is a normál kerék vágásba, mert abba már soha nem fog, hanem egyfajta nyugodtabb, kevésbé zaklatott idöszakba.

aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában pszichológust ajánlanak. Én 1,5 éve vesztettem el nagypapámat, aki apám helyett apám volt. Nagyon jó kapcsolatban voltunk mindig is. Mai napig nem tudtam feldolgozni. Most egyre rosszabb, ott járok, hogy ha nincs semmi, simán ágyba vagyok dél-1 óráig. Nem visz előre semmi. Munkában próbálom tartani magam, de nem mindig sikerül. Főnökséggel is simán összeveszek. Nem érdekel már, ha kirúg sem. Jelenleg csak úgy vagyok, de minek. Szóval gondolkozz el egy pszichológuson. Én gondolkodtam, de nem vettem rá magam. Talán hiba volt. De nem biztos, hogy nem még rosszabbat hozott volna ki belőlem. Ha agyalgatok a dolgokon, azt elbírom. De ha más faggat, akkor pattanok. Nem tudom, mi lenne a jó. Mindenesetre, ha érzed, hogy egyre lejjebb vagy, akkor keresni kell valami segítséget, mert így be is kattanhatsz. Mint én. Sok erőt kívánok!
aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!