Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy anyukám velem...

Normális hogy anyukám velem alszik a nagy melegben mert csak az én szobámban van klíma? 42 f

Figyelt kérdés

Együtt lakunk. Tegnap este bejött a szobámba, hogy ő ezt nem bírja, ma itt alszik velem. Klíma nélkül én sem tudok aludni sajnos, anyukámat eddig nem érdekelte hogy legyen klíma a szobájában . Tavaly gyűjtöttem össze rá, hogy legyen a saját szobámban. Akartam a nappaliba meg anyámhoz is de nincs rá pénzem most.

Ti megengednétek hogy amig ilyen meleg van együtt aludjatok?

Az a baj hogy kicsi az ágyam alig férünk rajta el.



jún. 21. 12:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%
Estére nem elég kinyitni az ablakot?
jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Ez kamu. Vagy beteges. A nappaliban van a klíma, de simán hűti a hálót is, pedig nem egymásba nyílnak.
jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Ez komoly?

Mar az sem normalis hogy 42 evesen anyukaddal laksz!


En csak akkor aludnek egy szobaba anyammal ha utaznek veluk valahova 1-2 napra es mashogy nem tudjuk megoldani a szallast. Mikor megyunk hozzajuk vendegsegbe akkor is mi 3an vagyunk a nagy szobaban a csaladommal, a szuleim a masik szobaban.

jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Én vadidegennel is aludnék egy szobában, ha ott megfelelő a hőmérséklet az alváshoz.
jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég gyenge lett.
jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
3, nettó 290 a fizetésem még albérletet sem tudok fizetni, nemhogy saját lakást
jún. 21. 12:39
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Költözz le a földre, az ágyat meg add át anyádnak!


Gyerekek, ez a világ jön! Melegedő éghajlat, szélsőséges hőhullámok, az idős szervezet rosszabbul viseli... Közben generációk kényszerülnek együttélésre, az eddigi kényelmes életünket (amikor pl. elég volt az éjszakai szellőztetés) egyre többször kell feladni.

jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Mekkora a ház hogy nem lehetett egy közös helyiségbe rakni?

Nálunk a folyosón van és lehűti az egész lakást. Meg is fagynék ha a szobában nyomná.


Amúgy nyilván nem a legideálisabb 42 évesen az anyáddal aludni, de mondjuk együtt lakni sem. És inkább aludjon ott veled minthogy rosszul legyen a melegtől, mert gondolom már nem fiatal.

jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
37%
És olyan marha nehéz nappal nyitva hagyni az ajtót és 1-2 ventilátorral mozgatni a levegőt?
jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
Igen
jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!