Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyukám halála után...

Normális anyukám halála után a teljes étvágytalanság?

Figyelt kérdés
3 hete hunyt el, azóta majdnem 8 kilót fogytam, semmit nem kívánok

jún. 26. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Letargiás vagy. Részvétem.
jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek így jelentkezik a gyász. Idő míg összeszedi magát az ember addig ez normális. Én megértelek, nekem áprilisban hunyt el anyukám és még most is szenvedek tőle miket kellett átélnie...
jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Enyém is sajnos az utolsó hetében sokat szenvedett, hasnyálmirigyrákban hunyt el :(
jún. 26. 14:03
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd őszinte részvétemet.

A gyász sokféleképpen manifesztálódik, akár étvágytalanságban is.

jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Az enyém is rákban, elvileg tüdőrák. Haláláig meg se tudták állapítani mi is volt konkrétan, borzalom ellátást kapott. Szörnyű ilyeneket átélni. Kitartás neked is! Hány éves volt?
jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekünk is az utolsó 2 hónapban jöttek rá , pedig másfél évvel ezelőtt kezdődtek a tünetek...Csak 56 volt, részvétem neked is, szörnyű volt látni a leépülését. A te anyukád hány éves volt?
jún. 26. 14:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú, hogy ilyen az egészségügy. Valami kezelést elkezdtek nála legalább? Valahogy próbáltak segíteni? Nálunk nagyon húzták-halasztották a dolgokat, kezeléshez meg lett volna hogy legyen a diagnózis... Az enyém 71 éves volt, de én mivel későn született gyerek vagyok, 32 éves vagyok és nagyon korainak érzem így is az elvesztését. A tiéd pedig még fiatal volt, nagyon szomorú ez. :(
jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Négyszer kapott kemoterápiát, de nagyon rosszul volt mindig utána, de rajta sajnos már nem segített volna semmi...5 százalék a túlélési esélye ennek a ráknak :( Én 31 éves vagyok, engem is nagyon megvisel az elvesztése...
jún. 26. 14:24
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban is kellett lennie vagy otthon halt meg?
jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Igen, normális az étvágytalanság, mindenkiből mást hoz ki a gyász, belőled ezt.
jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!