Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyukám halála után...

Normális anyukám halála után a teljes étvágytalanság?

Figyelt kérdés
3 hete hunyt el, azóta majdnem 8 kilót fogytam, semmit nem kívánok

jún. 26. 13:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Volt sokat 1 vagy 2 napot kórházban a hasában a víz miatt hogy leszívják mert folyton újratermelődött vagy infúzión, de főleg otthon, végül a kórházban halt meg :(
jún. 26. 14:30
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

A gyásznak folyamata van. Írnám hogy keress fel szakembert aki segíteni tud mert

én nem tettem, és én már ott tartok hogy 3 év alatt 40kg fogytam. A mai napig problémák vannak az étkezéssel.

jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Fuh 40 kg az rengeteg, nekem most pont jó a súlyom, nem szeretnék ennél vékonyabb lenni
jún. 26. 18:46
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
3 hét még nem sok. Azért ha 2-3 hónap után is még ez van, azzal érdemes lehet foglalkozni.
jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14# igaza van!

Egy idő után ha nem változik ez az érzés, tényleg kell a szakember.

Vigyázz magadra, és kitartást!

Gondolj arra, hogy anyukád már nem szenved. Neked most nagyon rossz, de neki már jó hogy nincsenek se lelki, se testi fájdalmai.

jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Részvétem! Igen, a gyász elején normális lehet, mindenkinél más a gyász, de vannak lépcsők, amiken "átkell menni", ha ez nem sikerül akkor a megrekedt gyászfolyamatot szakember tudja segíteni, hogy tovább haladj. Ha tartósan fentáll, esetleg a fogyás olyan mértékű, hogy egészségügyi problémákat okoz, akkor kérj segítséget! A három hét még nagyon friss, általában a gyászfolyamat 6-12 hónap, mire minden helyreáll és eltudod fogadni, hogy ez történt (nem azt jelenti, hogy nem fáj ha eszedbe jut vagy nem hiányzik, csak elfogadod és tudsz teljes életet élni mellette), nem véletlen a "gyász év" kifejezés, kb annyi.
jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem 🖤

Igen, teljesen normális.

Én a fiam halála után 2 hónapig épp csak ettem. Kb falatok. Szülni 75-el mentem, 1 hétre rá 60 voltam, 2 hónap múlva már 40 kiló voltam. Jelzem 55-el estem teherbe. Pár hét és rendben leszel❤️

jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 részvétem, sajnálom hogy ez történt veled :(Remélem már jobban vagy. ❤️
tegnapelőtt 23:48
 19/20 A kérdező kommentje:
#16 hál istennek tegnap és ma is sikerült már legalább 1 főételt megennem :)
tegnapelőtt 23:49
 20/20 A kérdező kommentje:
#14 szerencsére kezd elmúlni, ideje mert normálisan funkcionálni se tudtam
tegnapelőtt 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!