Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez...

Szerintetek normális ez telefonhíváskor?

Figyelt kérdés
Ahányszor hívják a szüleimet a telefonjuk mindig bent a házban van s ők kint az udvaron vannak. Én általában kiviszem nekik, ők meg veszekednek velem, hogy miért nem veszem fel a telefont, akkor is ha nem is ismerem az illetőt(20 éves vagyok jelenleg🥹🔫) én meg mindig rávágom, hogy én se kérem hogy nekem felvegyék a telefonhívásaimat, s amúgy is ha őket hívják akkor nem rám kíváncsiak. Szerintetek is ez normális, és ezen az érven kívül ha nem az, mit tudnék felhozni hogy eljuttassam a kéregállományukba ezt a mondatot, mert nem értik meg és nagyon idegesítő. De viszont ha ki se megyek a telefonnal akkor még az a baj hogy erre is lusta vagyok.
aug. 9. 22:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne felvennie más telefonját?


Vigyék ki magukkal. Ha 10 percenként hívják 10 percenként kell vele foglalkoznia úgy hogy nem is az ő telefonja.

aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
82%

28-as


Soha nem fogják komolyan venni mert ő a gyerek a családban, nem minden szülő veszi komolyan a gyereket. Őket már nem lehet megváltoztatni.

aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy én megértelek! Én főleg olyan rokonnak utaltam fölvenni anyám telefonját, akik jöttek a tipikus sablon kérdésekkel.

-Hogy megy a suli?

-Milyen lesz a bizi?

-Van már barátnőd?


A másik meg, ami anyám, hülye szokása volt, hogy beszélt valami rokonnal ès épp arra jártam ès random a kezembe nyomta a telefont, hogy köszöntsem fel a nénjét. Ès ez mindig olyan rokon volt, akit kb 5 évente egyszer szoktam látni temetéseken, én meg a mai napig utálok jópofizni.


Szoval én is azt mondom, hogy hagyd a francba, hagy csörögjön, majd vissza hívják őket.

aug. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!