Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis hogy a szulok a...

Normalis hogy a szulok a gyerekek kirepulese utan szabadabb szexualis eletet elnek?

Figyelt kérdés

Mar egyetemre jarok, kevesebbet vagyok otthon. Viszont ha otthon is vagyok ejjel is hangosan szexelnek, kint a nappaliban esnek egymasnak, volt hogy arra ertem ki hajnalban hogy fatert sz.pta a muterom a nappali kozepen (persze megszoktak hogy delig alszom, nem is tudjak hogy meglattam oket).

Ti tapasztaltok hasonlot?

Reszben orulok hogy tovabbra is ennyire szerelmesek, de neha kellemetlen szituaciokat szul.



júl. 26. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

19 évig mindent alárendeltünk a gyerekek érdekének!

Most, hogy máshol tanulnak, végre tombolhatunk!

júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Miután elköltöztél elkezdtek felszabadultak lenni, hiszen úgy se hallja/látja őket senki. Mondjuk amikor te is otthon vagy, olyankor azért visszafoghatnák magukat (pláne, hogy nem túl sűrűn vagy ott), de gondolom ők azt hiszik, te mélyen alszol. Szóval igen, az normális, hogy sokkal felszabadultabb ilyen téren, viszont az, hogy úgy csinálják, hogy akár a saját gyerekük is megláthatja, az már nem annyira. Engem legalábbis zavarna egy ilyen helyzet. Te annyit tudsz tenni, hogy nem mászkálsz a nappali környékén hajnalban hanem muszáj, illetve elfelejted, amit láttál
júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Hanem --> ha nem*
júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális
júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát, mondjuk a nappaliban szexelni, mikor más is otthon van, az elég proli dologm
júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
nem tudom nekem anyámék a teraszon b.szták hátul egymást miközben jól tudták hogy fent vagyok és hallom őket (szobámban is nyitva volt az ablak, a fürdőben is).
júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

"arra ertem ki hajnalban hogy fatert sz.pta a muterom a nappali kozepen"


Teljesen normális, örülj neki hogy szeretik egymást. Az én szüleim is ezt csinálták, gimisként semmit nem tapasztaltam, egyetemistaként igen.

júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez még mindig jobb. A szomszéd kiküldi a balkonra a 4-5 gyereket, míg dugnak az asszonnyal. Van közöttük kisebb, nagyobb.
júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom milyen ez, de biztos jobb, mint az, hogy apàdra ovis korodban rátapad egy terhes p.csa és tönkreteszi a családod életét....

Nálunk ez volt. A nagy semmi. Ovis korom óta nincs apám. Anya elzavarta, mikor megtudta, hogy félre lépett. Még lett volna esély a békülésre, mert apa csak túl fiatal és kíváncsi volt, anyàt imádta. De anya undorodott tőle a szitu után. A lotyó meg ravasz volt, bedobta a terhes lett kártyát és addig ügyködött, míg apa elment tőlünk.

Na ahogy felnőtt a mostohatestvérkém... Lerí róla, hogy más az apja, apámra semmiben sem hasonlít.

Nem tudom ez volt Éva vita tárgya, de nem lett boldog életük. Na mindegy, ez más téma.


Szóval kérdező, inkább örülj, hogy van apád és anyád még ma is és hogy így imádják egymást!!!!

júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
8-as, honnan tudod miért küldi ki őket? Áthallazszik w falon, hogy töcsköli?
júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!