Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyes szülők miért űznek...

Egyes szülők miért űznek sportot abból, hogy tönkretegyék a gyerekeik életét? 31 éves nő.

Figyelt kérdés
Az én gyerekkorom így telt. Folyamatos veszekedések, szidalmak, teljesen kiszekáltak engem gyerekként. Bár fizikailag sosem bántottak, mindenféle szitkokat mondtak nekem, hogy ócska kis riban¢ vagyok, meg kár volt megszületnem, leüvöltötték a fejem. Az ilyenek mit éreznek? Ráment az egész gyerekkorom.

júl. 22. 18:13
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Naponta gondolok az öngyilkosságra, elegem van, hogy mindenért engem hibáztatnak és úgy beszélnek velem, mint a ronggyal! Én nem erre vettem jegyet.
júl. 22. 18:28
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Hát sajnos neked ez jutott, de tovább kell lépni, mást nem tehetsz. Engedd el őket minden téren, te meg próbálj a boldogság útján járni. Azt sajnos sose tudni mire vettünk jegyet, de útközben alakítható az útvonal.
júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán értem, hogy 31 évesen miért hagyod még, hogy bántsanak?? Nem kell velük tartani a kapcsolatot már felnőtt ember vagy! Zárd ki őket az életedből és többet ne is gondolj a múltra!

Most már te alakítod az életed, csak arra törekedj, hogy boldog legyél és elégedett.

júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%
Miért laksz még mindig velük 31 évesen, ha ilyen bántalmazóak?
júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom a kérdező vagy valaki más írt e a második válaszomra privátot, de súlyos gondok vannak a fejében......
júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
5. Én is kaptam privátot! A 3. válaszoló vagyok.
júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Én nem küldtem privátot senkinek.
júl. 22. 19:46
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Azért írtam, hogy nem tudom kicsoda. De nem igazán vágott a témába 😀😀 inkább csak felhúztam a szemöldököm ez most mi.....
júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkodtam, hogy elköltözöm, de legjobb lenne öngyilkosnak lennem. Nem értem miért ér engem ennyi szar bántás. A szülők terrorizáltak folyamatosan.
júl. 22. 19:57
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan előbb lennél öngyilkos minthogy elköltözz?? Minek vagy egyáltalán még a szüleidnél?

Van munkád?

júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!