Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, ugyanakkor a szüleim még nem tudnak róla, csak annyit, hogy sokszor szoktam vele találkozni. A kérdésem az lenne, hogy hogyan mondjam el nekik, illetve mikor? Nyilván nem fogom random felhozni nekik.

júl. 22. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Az én lányom anno annyit mondott, hogy szeretne bemutatni egy remek vőjelöltet 🙃
júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Egy hónap ismeretség még nem sok, tehát akár várhatsz a bejelentéssel vagy a bemutatásával. Talán 4-5 hónap alapos megismerés után bejelentheted és meg is kérdezheted, hogy bemutathatod-e.
júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Anyu, Apu képzeljétek Zsuzsival már nem csak randizgatunk, hanem a barátnőm.


Miért ne hozhatnád csak úgy fel a témát nekik, egy család vagytok,nem?

júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én, amikor párommal összejöttem még aznap este elmondtam anyáméknak hogy összejöttünk. hivatalosan bemutatni fél év után volt alkalmam (születésnapomkor). én is a párom édesanyját azelőtt ismertem meg nagyjából 2 héttel.
júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

A szüleid nem hülyék. Ha sokszor mondtad nekik, hogy Zsuzsival találkozol akkor rögtön beugrik nekik, hogy nem csak a mateklecke miatt futottok össze.

- Anya, holnap feljöhet hozzánk Zsuzsi? Tudod az a lány akivel már csomószor találkoztam.

júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Het ez több tényezős kérdés:


Hany éves vagy? Ha 16, akkor egy anyu, tudod meséltem a Katiról, képzeld, együtt járunk megfelelő. Ha 18 felett, akkor egy hónap után nem kellene még szólni se nagyon róla.

Azonos neműek vagytok? Akkor finoman, csak és kizárólag nyugodt pillanatban, de ne egy hónap, hanem legalább fél év együttlét után.

júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
1 hét után mutattam be otthon, azóta van 2 gyerekünk, közös ház és az esküvőre készülünk. Persze, ha csak kalandként fogod fel felesleges bemutatni, de ha belül érzed, hogy a szüleidnek is meg kell őt ismerni, akkor bármikor.
júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan elhívhatod hozzátok. Elég annyi, hogy tudjátok, ő Annácska, akivel egy ideje találkozom. Nem kell semmi nagy bemutatás és körítés.
júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég ez nem egy eljegyzés...

Simán csak elmondod az esti vacsinál a jó hírt. Ettől még nem kötelező másnap hazavinni bemutatni sem, majd ha már tényleg együtt lesztek egy ideje.

júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Vacsinál :

Hétvégén Gizivel strandra megyünk. Tudjátok, a barátnőm, meséltem már róla.

Anya, egyébként jó lett a fasírt.


Ennyi.

júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!