Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
4 hónapja megismerkedtem egy fiúval interneten keresztül. Kb. 250 km-re lakik tőlem. Mindketten nagyon szeretnénk már találkozni, de én nem tudom, hogy hogyan kérdezzem meg a szüleimet arról, elutazhatok-e hozzá. Ő 21 éves én pedig 18 vagyok. Félek a szüleim reakciójától. Azt sem tudom, hogy hogyan vázoljam fel nekik ezt az egészet, ők nagyon régimódiak. Tanácstalan vagyok, most hazudnom kéne nekik, vagy elmondjam az igazat?

jún. 8. 01:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%
Első találkozásnál a férfinak illik először a lányhoz menni. Ha szimpatikus lesz a szüleidnek akkor nincs gond. Nehéz felvázolni, de csak megértenék, hogy a neten ismerted meg. Mond el az igazat, sokkal rosszabb a hazugság főleg, ha utána kiderül.
jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Az igazság mindig a jó megoldás szerintem
jún. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha a szüleid tényleg nagyon régimódiak, ahogy írod, akkor egy ilyen találkozás alkalmával gardedame-ot fognak melléd adni.
jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is...

Elsò randin a fiúnak illik utazni. Menjen ő, talalkozzatok a városban, sétáljatok. Fagyizzatok egyet és ennyi.

Majd utána gondolkodj azon, te hogy utazz.


A szüleidnek meg csak az igazat.

jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Felnőtt ember vagy, nem tartozol nekik elszámolással. Még csak nem is ismered a másikat személyesen, nincs valódi kapcsolatotok. Egyértelműen elsőre te ne utazz el. Utazzon a pasi hozzád, akkor neked csak ki kell menni házból és nem kell rögtön "vallani" otthon. Ha a pasi nem utazik hozzád, ne akarj tőle semmit! Nehogy még te futkározz, amikor még soha nem találkoztatok! Amíg nem ismered őt személyesen, nem találkoztatok több alkalommal, ne éld bele magad! Fogadd el, hogy bárki mondhat bármit az interneten. A tettek mutatják, hogy ki valaki igazán. Pl. hogy nem téged rendel be magához.

Egyébként hogy képzeltek el egy kapcsolatot? Vagy miért gondoljátok, hogy ennek lesz jövője? Hetente utaztok majd ilyen sokat? Ez tanulás, munka mellett nem túl kényelmes, és akkor még szépen fogalmaztam.

jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne te menj!
jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, hogyha az elvileg! felnőtt lányom 18 évesen kitalálná, hogy elutazik egy idegen fazonhoz 250 km-re biztosan nem engedném el.

Azzal meg nekem ne érveljen, hogy "elmúltam 18, azt csinálok, amit akarok", mert nem felnőtt, hanem egy naiv kislány, akinek fogalma nincs a világról.


Fel sem merülne bennem nőként, hogy 250 km-t utazzak egy ismeretlen pasihoz :D, vszeg a lakására, ahol örülhetek, ha csak ő dug meg, nem még a haverokkal együtt.

jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, és ha azzal jönnél: "ő nem olyan"... tényleg? Ennyire ismered őt?


Mert voltam olyan első randin, ahol a "nagyon szimpatikus, jószívű, kedves, jófej" férfi - akinek előadta magát a beszélgetésekben - majdnem megerőszakolt.

És mi alapból publikus helyen találkoztunk, nem "nála", erre mégis, de ha felmegyek hozzá (ő azt akarta), akkor tuti, hogy akaratom ellenére lefektet.

jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt ajánlom, hogy a fiú menjen hozzád, mutasd őt be a szüleidnek.

(Idősebb férfi vagyok.)

jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

eljön a városotokba, találkoztok egy kávézóban, apukád pedig ott ül két asztallal odébb, hogy akármikor felállhass és elmehessetek.

ez most kamukérdés, vagy tényleg van olyan debil 18 éves kiscsaj, aki elutazna az ország másik felébe egy interneten megismert pasihoz? mert ugye ő biztosan, tutira jó ember, és nagyon gentlemenként kiköltözik a szobakonyhájának az előszobájába, hogy te ahass az ágyon egyedül, ugye?

ember alig néhány év van köztünk, de nőj már fel végre, és hallgass gyakrabban a a szüleidre. az nem "régimódiság", hogy próbálják a barom szuicid hajlamaidat visszatartani...

jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!