Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
4 hónapja megismerkedtem egy fiúval interneten keresztül. Kb. 250 km-re lakik tőlem. Mindketten nagyon szeretnénk már találkozni, de én nem tudom, hogy hogyan kérdezzem meg a szüleimet arról, elutazhatok-e hozzá. Ő 21 éves én pedig 18 vagyok. Félek a szüleim reakciójától. Azt sem tudom, hogy hogyan vázoljam fel nekik ezt az egészet, ők nagyon régimódiak. Tanácstalan vagyok, most hazudnom kéne nekik, vagy elmondjam az igazat?

jún. 8. 01:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Ahogyan olvasgattam őket rádöbbentem, hogy tényleg mennyire felelőtlenül és meggondolatlanul akartam cselekedni. Így visszaolvasva már nem hangzik annyira jól, hogy én menjek hozzá.
jún. 9. 00:08
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 10-es válaszoló írja...

NE te utazz, eszedbe se jusson ilyen. Nagyon naiv 18 éves kislány vagy. Mindenképp a fiú utazzon először, sőt, még másodszor is. Egy nyilvános helyen találkozzatok, cukrászda, kávézó, vagy valami hasonló. Apukád üljön egy másik asztalnál és figyeljen. Ne engedd azt sem, hogy kávé után elcsaljon bárhova, kietlen helyre sétálni, "barát"lakásába filmet nézni, stb.

Ha már többször találkoztatok így, akkor felviheted bemutatkozni is. De egy jó ideig ő utazzon hozzád, ha alaposan megismerted, mehetsz te is.

Arra azért nagyon filyrlj, messziről jött ember azt mond amit akar, szinte ellenőrizhetetlen.

Jaa, és ne kamuzz a szüleidnek, tudtuk nélkül ne utazz. Ha baj van azt sem tudják majd hol keressenek. Ne a hírekben lássanak viszont!

jún. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
Hat monddeg muter eldzsalok alsomakkosra makkot fogni mit idegeskedsz kutya
jún. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!