Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem keresi az unokáit....

Apám nem keresi az unokáit. Korábban is évente 2szer jött hozzánk. Egy ideje engem sem... mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tisztességtelen volt, de ezt bővebben nem szeretném kifejteni.

A lényeg, hogy nem kért bocsánatot Tavaly volt egy "vitánk", amikor egy olyan dolgot tett (ellenünk), ami szerintem megbocsájthatatlan, ilyet egy szülő/nagyszülő sem tehet meg a családjával. És ez nekem nagyon fáj, úgy érzem nem tudom lezárni magamban ezt a dolgot.

A kapcsolatot egyébként én szakítottam meg vele, de azóta nem is próbálkozott, hogy ez máshogy legyen.

Hogy lehet egy ilyen traumát feldolgozni?



júl. 21. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Feldolgozni pszichologus segit. ;-)

Szembenezni, felismerni, elfogadni, elgyaszolni, a helyen kezelni.

Es nem bedolni a manipulacioknak.

Se nem rovid, se nem konnyu menet.

júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Most mintha meg lennél sértődve vagy valami ilyesmi, hogy apáddal összevesztél, és amiatt nem néz rá az unokákra. Elsőnek tisztázd az érzelmeidet és próbáld meg leírni a konklúziót egy lapra, mert ez így zagyva. Hidd el, jobb lesz neked.
júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen traumát akarsz feldogozni? Meglopott, te kidobtad az életedből.


Miért akarod, hogy a része legyen? :D

júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!