Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha látni szeretnéd...

Mit tennél ha látni szeretnéd a szülődet, akivel korábban megszakítottad a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az anyámmal voltak konfliktusok és viták bőven,rengeteget veszekedtünk így 4 évvel ezelőtt megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta ő sem próbált jelentkezni nálam. Kiköltözött Kanadába, ahol a féltestvérem is lakik, így véletlen összefutni sem tudok vele és közös rokonoknál sem találkozunk, egyáltalán nem láttam 4 éve. A közös képeinket töröltem még anno, ő pedig a közösségi médiában sincs jelen. A telefonszáma, ami megvolt nekem már nem él. 10 hónapja halt meg apám, a temetésre sem jött haza, pedig azt reméltem legalább ott találkozom vele. Ennyi év után pedig úgy már jó lenne látni, legalább képen vagy videón keresztül. Ti mit tennétek ebben az esetben?
máj. 19. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Féltesó sincs fent a social medián?
máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen néven van fent.
máj. 19. 16:57
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Kapcsolatfelveteli kérelem


[link]



Off

Nekem az jutna eszembe, azért keresel, mert külföldön élek, kell a segítség.

máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Anyad megtalalta a nyugodt boldog eletet.Itt altalaban csaladbarat, kiegyensulyozott emberek elnek. Valoszinu nem akarja folytatni a veszekedos kapcsolatat, amit te szakitottal meg ki tudja milyen korulmenyek miatt.
máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

De minek akarod látni, ha annyira nem vagytok jóban, nem szeretted, hogy megszakítottad a kapcsolatot?


Nem értem. Én is megszakítottam pont 4 éve anyámmal, de eszembe sem jutna felkeresni, örülök, hogy nem kell hallgatnom.

máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha megtudnad, hogy anyad nem Kanadaban el hanem egy hajlektalan es segitsegre szorul, de elviselhetetlen termeszete miatt te kulonben sem akartad eddig latni, akkor most orulnel, hogy megtalaltad?
máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Kizárólag a feltételezhetően jó eletkörülménye miatt keresi és érdeklődik az anyja után. Nem is tudom mit mondjak erre... No comment!
máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
A pénze kell kérdező? Szánalmas!
máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszakítottad vele a kapcsolatotm most miért lenne jó mégis újra keresni?

Ha láthatólag ő nem akar veled találkozni, akkor gondolod, hogy hiányzol neki? Szivesen fogadná a megkeresésedet, ha még apád temetésére sem jött haza (ha egyáltalán tudott róla)?

máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi értelme lenne? Mit vársz attól, ha megtalálod?
máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!