Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki lelépett és megszakított...

Aki lelépett és megszakított minden kapcsolatot a családjával, nektek hogy ment?

Figyelt kérdés

Nem köröztettek utána? Megtaláltak? A lakcímetek maradt náluk, ebből volt probléma. Tudtatok hova menni, vahy boldogulni utána? Ismerősök, rolonok se kerestem?


Sajnos az életet kell mentenem, csak nem tudom, hogyan tovább. Az ilyennem hiába beszélem meg. Ilyen krízis szállást, vagy hasonlót nem adnak.


2023. aug. 27. 05:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Köröztettek? És akkor mivan? A rendőr megtalál, elmondod, mi a szitu, ne adjon ki rólad információt, aztán ennyi.


Egyébként megmondtam, hogy költözök. Költöztem, lakcímet váltottam (természetesen) és ennyi.

Ők épp tudják, hol lakom, de nem fognak havonta 1300 km-t utazni (amúgy sem), hogy zaklassanak én meg nem járok haza.

2023. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor felett megmondod a rendőrnek, hogy szándékosan hagytad hátra a családod többi tagját, és kéred, hogy ne adjanak ki rólad információt. Ez esetben a rendőr annyit mond a kerestető családodnak/ismerősödnek, hogy jól vagy, és nem többet.

18 év alatt hazavisz a rendőr.

2023. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
nem nagyon értem ezt a kérdést, ha megszakítod a kapcsolatot a családoddal akkor nem elmondod nekik hogy kopjanak le? hogy nem akarod a kapcsolatot tartani velük, hogy utálod őket stb? én így tettem és nem is keresnek, és boldog is vagyok miatta, bár be vallom bátyám tudja a telefon számomat és 2-3 hetente próbál felhívni hogy mi van velem de kinyomom, ennyire egyszerű, az hogy leléptél otthonról, az egészet nem értem, miért kell menekülni? szimplán megmondod hogy kösz nem
2023. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy részével szakítottam meg minden kapcsolatot, mondjuk a nagyobb részével.


Akkor már felnőtt voltam, szóval ilyen rendőrségi dolog nem volt, csak az üzengetés ismerősökkel, hogy pl oda ne toljam a pofám akkor se, ha bajom lesz, de azóta se jártam arra. Ezeknek az ismerősöknek meg mondtam, hogy nem érdekel, mit akarnak átadni, ne tartsanak fel.


Messengeren is írt egy ismerős, hogy hogy lehetek ilyen, őt simán letiltottam.

2023. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

19 éves voltam, diákmunkából volt pénzem kaucióra, egy szobát engedhettem meg magamnak belőle. A lakásban voltunk öten. Összepakoltam egy hátizsáknyi személyes holmit, közöltem, hogy engem soha többet nem látnak és leléptem. Diákhitelből, diákmelóból tartottam fel magam amíg nem lett normálisabban fizető munkám. Aztán külföldre költöztem, több országban éltem és most sem élek Magyarországon.

Nem kerestek soha többet, rendőr se jött, de ha jött volna az se baj, hiszen nem tehet semmit ha nagykorú vagyok. Rokonok se kerestek, de nem is tudtak volna hogyan, nem voltam (és nem vagyok) elérhető számukra sehol.

2023. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyedül a cicámat sajnálom, különben leléptem volna.
2023. aug. 27. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik olyan rosszban vannak azt úgy se ekresnék szülők se.
2023. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nehogy azt hidd, agyonvernének, ha lelépnék. Iskolába se engedtek el messze ép ezért.


Eltűntként is lehet köröztetni. Meg utána jönni és megverni.

2023. aug. 27. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Messze vagy még a 18-tól?

Esetleg kérhetnéd családsegítő segítségét.

2023. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmúltam már 18. Hát itt falun azok is ismerősök...
2023. aug. 27. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!