Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki lelépett és megszakított...

Aki lelépett és megszakított minden kapcsolatot a családjával, nektek hogy ment?

Figyelt kérdés

Nem köröztettek utána? Megtaláltak? A lakcímetek maradt náluk, ebből volt probléma. Tudtatok hova menni, vahy boldogulni utána? Ismerősök, rolonok se kerestem?


Sajnos az életet kell mentenem, csak nem tudom, hogyan tovább. Az ilyennem hiába beszélem meg. Ilyen krízis szállást, vagy hasonlót nem adnak.


2023. aug. 27. 05:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha elmúltál 18, akkor miért rettegsz, hogy köröztetnek? Nem köröztethetnek, ez nem így megy. Leírtam a 2-es kommentben az eljárási menetet.

Kérj segítséget, keress kiadó szobát valahol, ahol munkát is kapsz, vagy ha van barátod, aki segíthet, költözz oda.

Ezekszerint nem vagy már kisgyerek, neked kell meglépni ezt, senki sem fogja tudni helyetted...

Én is 19 évesen költöztem el,mindenféle támogatás nélkül, neked is menni fog.

És viheted a macskádat is...

2023. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!