Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha látni szeretnéd...

Mit tennél ha látni szeretnéd a szülődet, akivel korábban megszakítottad a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az anyámmal voltak konfliktusok és viták bőven,rengeteget veszekedtünk így 4 évvel ezelőtt megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta ő sem próbált jelentkezni nálam. Kiköltözött Kanadába, ahol a féltestvérem is lakik, így véletlen összefutni sem tudok vele és közös rokonoknál sem találkozunk, egyáltalán nem láttam 4 éve. A közös képeinket töröltem még anno, ő pedig a közösségi médiában sincs jelen. A telefonszáma, ami megvolt nekem már nem él. 10 hónapja halt meg apám, a temetésre sem jött haza, pedig azt reméltem legalább ott találkozom vele. Ennyi év után pedig úgy már jó lenne látni, legalább képen vagy videón keresztül. Ti mit tennétek ebben az esetben?
máj. 19. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

10

Pénzt, lehetőséget...

máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
A közös rokonoknál érdeklődj. Valaki biztos közölte vele a temetés időpontját, ha tudott róla, csak nem ment el.
máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem mit akarsz most tőle?

Lehet nem véletlen hogy a telószáma sincs meg neked.

máj. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
hagyd beken valoszinuleg nem orulne ha megtalalnad.
máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Te döntöttél így!
máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!