Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha anyu azt...

Szerintetek ha anyu azt mondja, hogy eltöri rajtam a fakanalat, ha nem javítom ki az év végi jegyeket félévre, akkor viccel, vagy lehet tényleg ‘megteszi’ ?(ha nem is az eltörést) Korábban sosem kaptam.

Figyelt kérdés
júl. 19. 16:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk? Te ismered anyádat.

Ilyesmit indulatból szoktak mondani. Ha eddog nem bántott téged, akkor nem is fog.

júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
akkor ideje 5-osre tanulni mert az a fakanal fajhat
júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha korábban nem bántott, akkor nem valószínű, viszont elég nyilvánvaló, hogy azt szeretné, ha jövőre jobb lenne a bizonyítványod.
júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kisebb koromban kaptam párat de csak a tenyerével, azota nem. Plane fakanallal.
júl. 19. 17:12
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Neki kéne állni tanulni, akkor talán nem mondaná ezt...
júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell aggódnod a fakanálért, az sokat kibír. ;-)
júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Pék vagyok... te még nem tudod, milyen egy igazi fakanál, de ha attól jobban tanulsz, akkor adok neki egyet kölcsön, utána le kell selejtezni, de az belefér, csak a leltár stimmeljen.
júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Nem komolyan mondja.
júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig fakanállal kaptam, ha már sokadszorra kellett rám szólni, hogs viselkedjek, de sosem akkorát hogy fájjon. Egyszer mégis sikerült anyámnak eltörnie rajtam egyet. Azt a nagyobb fajta lekvárfőző kanalat aminek ujjnyi vastag a nyele. Nyilván meg volt repedve már vagy nem tudom, mert fájni nem fájt. Viszont annyira megdöbbentünk mind a ketten, hogy csak egymásra néztünk és nevettünk egy nagyot a helyzet abszurditásán. Amúgy szerintem ha meg akarna verni, már megtette volna, csak fenyegetőzik, hátha összekapod magad. Én is ezért kaptam mindig csak akkorát, hogy érezzem a helyzet súlyát, de fájdalmat sosem okozott.
júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Készülj arra, hogy beváltja a fenyegetését. Abból nem lehet baj, ha jobb jegyeket szerzel. 😉
júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!