Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha anyu azt...

Szerintetek ha anyu azt mondja, hogy eltöri rajtam a fakanalat, ha nem javítom ki az év végi jegyeket félévre, akkor viccel, vagy lehet tényleg ‘megteszi’ ?(ha nem is az eltörést) Korábban sosem kaptam.

Figyelt kérdés
júl. 19. 16:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező!


Rettegj! Most adtam el anyádnak egy péklapátot. Kérdezte, hogy könnyen törik e. Megnyugtattam, hogy nehezen lehet eltörni.

júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy milyen suliba jársz, hogy még nincs vége a tanévnek? Ilyenkor már csak pótvizsgák vannak, nem?
júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Én is szoktam mondani ilyet de nem verem meg. Mondjuk rohadtul elkeseritene ha a gyerek nem látná be, hogy nem azért kell tanulni, hogy ne verjem meg fakanállal, hanem azért hogy az életben ne legyen egy csóri hülyegyerek..
júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
Rajtam tört el 1x nagyon fáj
júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
rajtam is eltört már fakanál kb 40 ével ezelött.
júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy. Hány?
júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Mivel már elmúltál 16 éves és itt lehetsz, ilyenkor már azért nem szoktak fakanállal verni. Ha régebben volt, biztosan megérdemelted.
júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%
Honnan veszed, hogy elmúlt 16? Nem tudhatjuk.
júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

Vagy igen vagy nem. Barátnőm hátán eltörte az apja a fakanalat, bár ott a derékszíj is rendszeresen előkerült.


30 éve a kutyát sem érdekelte, "a férfi a főnök", csá.

júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Már egy hónapja vége a sulinak. Új év jön.

Nem logikusabb lenne, hogy a félévit kihavítani évvégére?

júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!