Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy 10 éves gyerek kb 6...

Ha egy 10 éves gyerek kb 6 éves korábban látta utoljára az apját és az apa oldaláról a családját és nem ismeri meg őket az utcán akkor lehet, hogy nem emlékszik rájuk vagy csak nem akarja megismerni őket?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Sztm inkább nem akarja. Attól függ előtte mennyit talalkoztak.
2023. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan 5 éves koráig rendszeresen, utána ritkábban
2023. jún. 10. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja szerintem ,az én 5 éves lányom olyan személyekre emlékszik akiket 2 éve latott akkor először(és talán utoljára)..nálatok vagy nagyon sokat változott az a személy az elmúlt 4 évben vagy a lányod annyira érett hogy úgy érzi hogy mivel 4 éven keresztül nem voltak rá kíváncsiak így hát inkább lesz@rja őket.
2023. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok ..joggal tenné ezt !
2023. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem akarja. Minket 3 éves koromban hagyott ott az apám. Utána megtudtuk, hogy Pesten él. Emlékszem, nagyobb gyerekkoromban sokszor mondogattam, hogy nem érdekel a főváros, lánccal sem rángattok oda. Anyukám meg mamám nem értette, én pedig nem mondtam, hogy azért, mert apukám ott lakik és nem akarom látni sem és utálom, amiért otthagyott. Végül úgy alakult, hogy meghalt apukám talán 12-14 éves koromban, a halálhírét persze nekem sikerült megkapnom telefonon keresztül, mert apám feleségének nem sikerült felfognia, hogy egy gyerekkel beszél. Én meg csak beálltam a zuhanyzóba (megnyugtat a víz, a fürdés, nem tudom miért), és már mamám szedett ki onnan, hogy mi bajom. Azt sem tudtam, hogy mondjam el. Az apai ágat pedig már 30 évesen kezdem megismerni, eddig nem tartottuk a kapcsolatot.


Szerintem csak nem akarja felismerni a kicsi az apját. És igaza van. De egyszer majd úgyis megbékél. Nekem apám halála után, kb 25 évesen sikerült elfogadnom, hogy otthagyott. Azzal mentettem fel, hogy nagyon fiatal volt még :)

2023. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 évesen már tuti maradtak emlékei.
2023. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg nem biztos, hogy megismeri. Nekem borzasztó arcmemóriám volt mindig is. De különös módon a számomra kellemetlen embereket mintha még nehezebben ismertem volna meg az utcán. Valahogy az agyam kikapcsolt, hogy ne is foglalkozzak velük.
2023. jún. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!