Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember? Én vagyok sok vagy ő nem képes felnőni egy családra?

Figyelt kérdés

Rövid leszek, több mint 2 éve vagyunk együtt. Házasság gyermek lakás minden történt ami egy család alapításhoz kell, de rengeteg veszekedések vannak és kiábrándultam már.

Gondolok itt a példákra: -különbség tétel a gyerekek között, mióta megszületett a 2. baba azóta nem viszi játszani, más stilusba olyan lekezelő módban bànik vele,mindig csak leszídja.

- megkapja a fizetését haza nem add egy forintot se, elkölti minden féle hülyeségekre és új dolgokra, majd mikor fizetni való van akkor meg rám vár és tőlem kérdezi nekem mennyi pénzem van.

-dolgozik reggeltől délutánig utánna haza jön megfürdik meg kajál és bújja a telefont, volt esett hogy inkább a telefont nyomta mint hogy felvette volna a kicsit ahogy sírt miközben én a másikat fürdettem.

-elmondtam neki sokszor hogy más is dolgozik sőt nem csak egy műszakban és nem olyan kényelembe mint ő és mégis besegít az otthoni teendőkbe és a gyerek nevelésbe.

Ő elmehet 2-3napokra a barátaival én nem!!(meg nem is mennék) és itt az én nem nem arra értem hogy ő mondja, körül irottam beszél!

Milesz a gyerekekkel, hiányolni fognak, én nem tudom megetetni őket, kivel mész, ki lesz ott, minek mennél egész éjszaka!

Nincs köztünk házasélet semmilyen téren, nem tudunk kommunikálni se mert valamit mondok hogy mi esik rosszul már az van mondva hogy szítom a tűzet és veszekedni akarok!!

Vagy a mellékválasz hogy minden megfog oldódni és ezzel le vagyok tudva.

Szerintetek én vagyok a hülye és túl rágom vagy itt az ideje hogy tényleg ki lépjek ebből!!



júl. 5. 05:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
37%

Két éve ismered, de már két gyereketek van?


Lol, mi kétév alatt anno az eljegyzésig nem jutottunk, de nem is baj, az meg tuti kiröhögtem volna, ha gyerekezni akar :D

júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
87%
A függők "gondolkodását" tiszta agyú sosem fogja megérteni. Ha éppen nem iszik, az agya akkor is ugyanaz marad. Egyetlen dolgot tudsz tenni, nem ámítod magad, sosem lesz jobb. Örökké ferdíteni fogja a valóságot, mindhárman tönkrementek mellette, hullámvasutazhattok bármeddig. Hagyd ott akármit ígérget ha látja, hogy leléptek. Ha fiad van tőle, egész pici korától fokozottan figyeld, az első olyan jelnél ami számodra érthetetlen azonnal vidd gyerekpszichológushoz. Így talán lesz rá esély, hogy időben beavatkozzatok, nehogy az apja klónja legyen. Nagy terhet vettél a válladra, próbáld enyhíteni a kárt időben. Messze tőle, a lehető legmesszebb. Akkor járnál "jól", ha soha nem is keresné a gyereket, bármilyen hihetetlen most. Ne kelljen húsz év múlva azt mondanod, hogy igaza volt a nőnek a gyakorin.
júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
20%

A kérdés nem gyengén a hímsovinizmus irányába ment el, pedig köztudott, hogy "zsák a foltját"!


Persze a nők mindíg különbek...

Másoknak meg tollas a háta!

júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
42%

Mennyi undorító válasz. Szörnyű mit műveltek másokkal, emberek.

Kérdező: jól érzed, menj, ha úgy érzed, menned kell.

júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
57%
Mi van 33, te is rosszul választottál párt, most meg nyavalyogsz?
júl. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha én nyavajgok akkor te képzelődsz 😊
júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36, úgy látom a másikat törölték :D az az volt, hogy akkor copja le az összes pasit :D
júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
33%

Jaja, nem az összeset csak akiket pártfogol!

A pacskerokat...

júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!