Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember? Én vagyok sok vagy ő nem képes felnőni egy családra?

Figyelt kérdés

Rövid leszek, több mint 2 éve vagyunk együtt. Házasság gyermek lakás minden történt ami egy család alapításhoz kell, de rengeteg veszekedések vannak és kiábrándultam már.

Gondolok itt a példákra: -különbség tétel a gyerekek között, mióta megszületett a 2. baba azóta nem viszi játszani, más stilusba olyan lekezelő módban bànik vele,mindig csak leszídja.

- megkapja a fizetését haza nem add egy forintot se, elkölti minden féle hülyeségekre és új dolgokra, majd mikor fizetni való van akkor meg rám vár és tőlem kérdezi nekem mennyi pénzem van.

-dolgozik reggeltől délutánig utánna haza jön megfürdik meg kajál és bújja a telefont, volt esett hogy inkább a telefont nyomta mint hogy felvette volna a kicsit ahogy sírt miközben én a másikat fürdettem.

-elmondtam neki sokszor hogy más is dolgozik sőt nem csak egy műszakban és nem olyan kényelembe mint ő és mégis besegít az otthoni teendőkbe és a gyerek nevelésbe.

Ő elmehet 2-3napokra a barátaival én nem!!(meg nem is mennék) és itt az én nem nem arra értem hogy ő mondja, körül irottam beszél!

Milesz a gyerekekkel, hiányolni fognak, én nem tudom megetetni őket, kivel mész, ki lesz ott, minek mennél egész éjszaka!

Nincs köztünk házasélet semmilyen téren, nem tudunk kommunikálni se mert valamit mondok hogy mi esik rosszul már az van mondva hogy szítom a tűzet és veszekedni akarok!!

Vagy a mellékválasz hogy minden megfog oldódni és ezzel le vagyok tudva.

Szerintetek én vagyok a hülye és túl rágom vagy itt az ideje hogy tényleg ki lépjek ebből!!



júl. 5. 05:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
68%
Hát eleve az hogy picit több mint 2 éve vagytok együtt 2 gyereketek született azelött mielött ki/meg ismerted volna a férjedet. Szerintem el lett kapkodva nem ismerted ki eléggé a gyerekek elött. 2 év alatt 2 gyerek? Hány évesek vagytok?
júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
92%

Szóval zsarolt a gyerekvállalással, te meg inkább beszültél neki, csak ne hagyjon el? Borítékolható volt az istenesen rábacarintosz. Őszintén szólva meg is érdemled, a gyerekeidet viszont rohadtul sajnálom. A nagynak az apjával mi van?!

Hagyd ezt a pasit, de soha az életben ne keress másikat, elég adót fizetek a hozzád hasonló barmok eltartása nélkül is. Ne a bugyidban hordd már az agyadat.

júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

2 gyerek 2 apátok csak ezt a mondatot tudjátok ki emelni!!😅

Nem azt mondtam pálcát törjetek csak a véleményeteket irjátok, nyilván hülye vagyok mert eddig vele maradtam mert szerettem és függő beteg ember volt kisegítettem a bajaiból orvoshoz mindenhova vittem!

Tudom hogy ennek ellerére is vele maradtam mert nem vagyok a híve a válásnak nem vagyok az a fiatal aki 1hét után màst akar! (Az előző apuka pedig meghalt, nem elhagytam vagy leléptem)

Ő vele is próbáltam már mindent és nem nem vagyunk tökéletesek se ő se én!!

Csak gondoltam hátha valaki van/volt helyzetbe és pozitivan jött ki a dologból hogy megmentsük a házzaságunk és családunkat!!

Üdv én 25 éves vagyok ő pedig 27éves!!

júl. 5. 08:49
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre a válasz: igen, te vagy a hülye. Te akartad ezt az egészet, ő csak engedelmeskedett a "kényelem" hatásának. Nem te vagy egyébként az első és egyetlen, aki ilyen csapdába esik. Sok nő azt gondolja, hogy amit ő akar, azt a partnere is akarja ill. majd megváltozik a partnere, és "felnő". Nem, nem tud felnőni, mert nem olyan közegből származik, nem látott ilyen példát, nem is rendelkezik ilyen képességekkel.
júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
90%

"megmentsük a házzaságunk és családunkat"

. Nincs mit megmenteni. Fogadd el. Ez sosem volt jó. Te is írod, hogy egy függő emberrel jöttél össze.


Egyetlen érvet hozol fel, hogy "szeretted".

júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
74%
Az itteni összes válaszoló azt hajtja csak, hogy a múltban mit kellett volna másképp, miközben azon már változtatni úgyse tud, tehát arról fölösleges ennyit okoskodni, hogy mekkora hülye volt régen, mit hogy nem kellett volna. A jelen ahol tud változtatni. Aki segíteni akar és nem csak bántani a kérdezőt, arra kéne koncentrálni. Szerintem először mondd el ezeket a dolgokat neki, próbáljátok megbeszélni, hogy neked ez így nem jó. Ha nem hajlandó normálisabb viselkedésre, akkor meg a válás is jobb lesz, mint egy folyton konfliktusos helyzetben felnőni a gyerekeknek. Itt az ő érdeküket kéne legfőképp nézni, és sajnos az apjukból túl sok jót nem nézek ki a leírásod alapján.
júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%

"Az itteni összes válaszoló azt hajtja csak, hogy a múltban mit kellett volna másképp"

. Nem értem, mi érdeked hazudni. Értem, hogy minden kérdés alá kell egy ilyen őrangyal, aki megvédi a Kérdezőt a csúnya válaszolóktól, de bárki visszaolvashatja a válaszokat, és meggyőződhet a valóságról.


Másrészt meg igenis fel kell hívni a Kérdező figyelmét a korábbi hibáira, mert a legutóbbi reakciója alapján is látszik, hogy képtelen belátni azt, hogy hbázott, és így semmi nem garantálja, hogy ne kövesse el ugyanazokat, még ha meg is oldódik a jelenlegi helyzet.

júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
100%

Úgy néz ki hogy ő még nem állt készen az apaságra. De annyit még hozzáfűznék, hogy az, ahogy bánik az idősebbik gyerekeddel aki ugye nem tőle van, az nagyon nem jó, a későbbiekben hatással lesz a fiadra és sérülni fog. Ezt tapasztalatból mondon!! Az hogy mindig leszidja és nincs hozzá egy jó szava sem, attól később lelji problémái lesznek és önbizalomhiányos lesz a fiad.

Én idősebb voltam amikor ez történt velem de a sokéves szidalmazás megtette hatását. Csak azt kaptam tőle hogy semmihez nem értek, semmire nem vagyok képes, később már csak arra voltam jó hogy egész napomat a kertjében töltsem.

Most itt vagyok 28 évesen teljesen önbizslomhiányos, még barátnőm sem volt, mindentől tartok. Ha nem ezt akarod a fiadnak akkor keress mást aki támogatja őt.

júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
89%

Na most meg már függő, beteg ember is. Remek gének, megérte továbbörökíteni.

25 évesen itt vagy özvegyként a második házasságodban, ami eleve egy pocsék kapcsolat volt. Mégis mi volt az alapkoncepció, amikor felszedted ezt a pasast? Majd te megmented és minden happy?

Itt nincs mit megmenteni, maximum a gyerekeidet. Menj szépen a szüleidhez gyerekestül és kérdezd meg tőlük, hogy mégis hogyan engedhették meg azt, hogy 20 évesen szülj egyet úgy, hogy egy értelmes mondatot sem tudsz leírni, majd amikor meghalt a párod még a nyakadba vegyél egy újabb pasit, akinek mentális zavarai vannak és annak is szülj. Egyáltalán te mikor akartál felnőni? Van/volt munkahelyed például? Vagy csak potyogtatod a babákat a világra?

júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem csodálom a kifakadásodat, szerintem ideje, hogy kilépj ebből a házasságból.


És mielőtt bevállalnál egy újabb gyereket, nagyon nézd meg, kinek szülsz!


Nem minden férfi alkalmas az apaságra.

júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!