Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember? Én vagyok sok vagy ő nem képes felnőni egy családra?

Figyelt kérdés

Rövid leszek, több mint 2 éve vagyunk együtt. Házasság gyermek lakás minden történt ami egy család alapításhoz kell, de rengeteg veszekedések vannak és kiábrándultam már.

Gondolok itt a példákra: -különbség tétel a gyerekek között, mióta megszületett a 2. baba azóta nem viszi játszani, más stilusba olyan lekezelő módban bànik vele,mindig csak leszídja.

- megkapja a fizetését haza nem add egy forintot se, elkölti minden féle hülyeségekre és új dolgokra, majd mikor fizetni való van akkor meg rám vár és tőlem kérdezi nekem mennyi pénzem van.

-dolgozik reggeltől délutánig utánna haza jön megfürdik meg kajál és bújja a telefont, volt esett hogy inkább a telefont nyomta mint hogy felvette volna a kicsit ahogy sírt miközben én a másikat fürdettem.

-elmondtam neki sokszor hogy más is dolgozik sőt nem csak egy műszakban és nem olyan kényelembe mint ő és mégis besegít az otthoni teendőkbe és a gyerek nevelésbe.

Ő elmehet 2-3napokra a barátaival én nem!!(meg nem is mennék) és itt az én nem nem arra értem hogy ő mondja, körül irottam beszél!

Milesz a gyerekekkel, hiányolni fognak, én nem tudom megetetni őket, kivel mész, ki lesz ott, minek mennél egész éjszaka!

Nincs köztünk házasélet semmilyen téren, nem tudunk kommunikálni se mert valamit mondok hogy mi esik rosszul már az van mondva hogy szítom a tűzet és veszekedni akarok!!

Vagy a mellékválasz hogy minden megfog oldódni és ezzel le vagyok tudva.

Szerintetek én vagyok a hülye és túl rágom vagy itt az ideje hogy tényleg ki lépjek ebből!!



júl. 5. 05:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom megérteni, hogy ez a kérdés hogy lehet kérdés.

Illetve megtudom, hiszen általában az nem lát rá egyedül a dolgokra, aki benne van.

Nem kérdés, hogy mit csinálj. A kérdés az, hogy meg tudod-e tenni. Hogy milyen a valóságban a hitrendszered, milyen mintákat hoztál. Odaragaszt-e valamilyen társadalmi torzítás a szar helyzetbe, vagy tényleg reálisan tudó látni a dolgokat?

júl. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lehet az, hogy 2 éve ismered, de már 2 gyereketek is van? Bocs, de túl elhamarkodottan vágtál bele a babázásba (mert konkrétan a párod részt sem vesz benne).


Ez nem fog változni a jövőben, csak rosszabb lesz.

júl. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%

Igen, te vagy a nagyon hülye, ha még csak két éve vagytok együtt és máris két gyereket szültél neki. És akkor megkérdezed, ő normális-e? :D Te sem vagy normális, bocsi, meg is érdemlitek egymást.


Épeszű emberek azért kicsit várnak, megismerik egymást, megvàrják a lila köd felszállásàt, nem úgy vállalnak gyereket, hogy épp csak összejöttek.


Csak a gyerekeket sajnálom itt....

júl. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%
Akarta a másodikat vagy te erőltetted?
júl. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Látszik, hogy jól meggondoltad ezt a gyerekvállalást... Irónia off:

Ez van. Mivel esélyt se adtál, hogy megismerd, máris szültél rögtön kettőt, nincs mit csodálkoznod.

Valószínűleg ilyen volt, ilyen is marad. Neki ez lesz a normális.

Ha mást akarsz kicsit jobban kellett volna választanod.

Mielőtt egy másik pasinak is szülnél egy harmadikat: javaslom legközelebb ismerd meg az illetőt!

Együtt is kell élni mielőtt gyereket vállalsz!

júl. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk pontosan ugyan ez van!

Viszont mi 20 éve vagyunk együtt.volt időm megismerés és így is szar lett a kepcsolat

júl. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
Mindezt hány évesen?
júl. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%
Minek szültél be kettőt egy vadidegennek?!!
júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem ilyen volt a megismerkedésetektől kezdve, akkor mindketten tehettek arról, hogy most ilyen a helyzet. Valószínűleg ő is tudna egy hasonló kérdést feltenni, amiben példákat sorol fel,hogy miben változtál negatív irányban. Vagy menjetek el együtt valami párkapcsolati tanácsadóhoz, vagy válljatok el.
júl. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%
Ja, tipikus "ja, mégse kellett volna gyerek, mert nagy nyűg, amúgy én függgetlen agglegény akarok lenni, és kapuzárási pánikom van, de itt vannak a qva kölykök" esete. Nektek is válás lesz a vége. Újabb ékes példája a férfi kontra gyerek esetének. Tapsoljuk meg kérem 👏
júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!