Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok!Ti elmennétek anyukátok...

Lányok!Ti elmennétek anyukátokkal egy ilyen helyre?

Figyelt kérdés

Elmennétek anyukátokkal naturista szaunába?

Nem olyanra gondolok,ahol a szauna lepedő alatt vagy meztelen,hanem ahol csak magad alá teríted a lepedőt és szószerint meztelenek vagytok.

Anyukátokkal ez beleférne,vagy inkább csak nagyon jó barátnővel/barátnőkkel?



júl. 2. 15:27
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
56%
júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
30%

#50

Még én vagyok a kiforgatós? :D te költöttél ide minden baromságot hogy belém köthess miatta 🤡

júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
0%

#51

Konkrétan az első mondatból: “ but rare for women and girls”

Szóval továbbra se rohangált mindenki pucéron, akármennyire erőlködsz.

júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
38%

Ezek ugye a nőket korlátozó rendszabályok voltak. Férfiaknak volt csak szabad normálisan (meztelenül) úszni.


Aki visszasírja ezeket az időket, amikor a nők nem szavazhattak, nem dolgozhattak és nem nyithattak bankszámlát a férjük engedélye nélkül, és colstokkal méregették a fürdőruhájukat, azoknak van egy jó hírem. Terjedőben van az iszlám, hamarosan megint megkapjátok a bugyolálási kötelezettségeteket.


:-DD

júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Nem, de a hugommal voltam mar
júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
A magát 18 éves férfinak kiadó privátozónak üzenem, hogy kérdezzen itt, ha akar.
júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!