Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok!Ti elmennétek anyukátok...

Lányok!Ti elmennétek anyukátokkal egy ilyen helyre?

Figyelt kérdés

Elmennétek anyukátokkal naturista szaunába?

Nem olyanra gondolok,ahol a szauna lepedő alatt vagy meztelen,hanem ahol csak magad alá teríted a lepedőt és szószerint meztelenek vagytok.

Anyukátokkal ez beleférne,vagy inkább csak nagyon jó barátnővel/barátnőkkel?



júl. 2. 15:27
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
82%

#40 nem a nemi szervét akarjuk senkinek látni, hanem a fürdőruháját nem akarjuk látni a szaunában, se az izzadságát a szaunapadon.


Itt az egyik válaszolónak van egy belenevelt illetve traumatikus frusztrációja. Az ő fejében a farok látványa és a zaklatás össze van kapcsolva. A miénkben nincs. Nehogy mi legyünk már az abnormálisak.


Akinek nincs ilyen komplexusa, annak ne kelljen már a másétól szenvednie.


Nem muszáj neked szaunába járni. Van elég nyilvános hely, ahol kiélheted a görcsös szégyenlősségedet.

júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
0%

#41

Hol írtam fürdőruháról? Így könnyű vitatkozni hogy kitalálsz dolgokat hogy mit írtam, aztán megcáfolod. :D többször is egyértelműen leírtam, hogy a LEPEDŐT vagy törölközőt preferálom.


“ Az ő fejében a farok látványa és a zaklatás össze van kapcsolva”

Ezt megint a kisujjadból szedted, de oké.


“ Akinek nincs ilyen komplexusa, annak ne kelljen már a másétól szenvednie.”

De neked miért okoz szenvedést az, hogy egy számodra idegen ember lepedőben ül be a szaunába? Mi lesz rosszabb számodra? :D


“ Nem muszáj neked szaunába járni. Van elég nyilvános hely, ahol kiélheted a görcsös szégyenlősségedet.”

Még jó hogy nem muszáj, bakker…

Az meg nem görcsös szégyenlősség ha valaki nem szeretne pucérkodni idegenek előtt, kb párezer éve ez a társadalmi norma.

júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
82%

#42 nem te írtad talán, hogy a zaklatás miatt nem akarsz idegen péniszeket látni? Láthatóan semmi más nem történhet szerinted egy pénisz látványa esetén, mint zaklatás. Vagyis a kettő össze van kötve a fejedben.


Ki mondta, hogy nem szabad bebugyolálnod magad? Bugyoláljad csak be magad. Felesleges és hátráltatja az izzadást, de nem tilos. Gondolom, te az ibolyát is gázálarcban szagolod, nehogy valami baj történjék.


De mi nem akarunk szenvedni a te komplexusodtól, tehát mi pucéron fogunk szaunázni, és ha ez neked nem tetszik, akkor majd kint maradsz.


A takargatás a kereszténységgel terjedt el, tehát alig 2 évezrede. Előtte százezer évig nem okozott gondot a saját fajtársaid látványa. Ennél még a csimpánzok is többre képesek. De még kétszáz éve se jutott volna eszébe senkinek ruhástul fürdeni.

júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
0%

#43


TÖBBEK KÖZÖTT a zaklatàs lehetősége miatt, de sehol nem állítottam hogy ez lenne az egyetlen ok.


“ Ki mondta, hogy nem szabad bebugyolálnod magad?”

Azt hogy nem szabad azt sehol, csak abnormálisnak vagyok beállítva miatta.


“ Gondolom, te az ibolyát is gázálarcban szagolod, nehogy valami baj történjék.”

Ha az arc is intim testrész lenne, akkor így tennék. Tudtommal az arc nem intim testrész európában, így miért takarnàm el? Kevered a szezont a fazonnal.


“ De mi nem akarunk szenvedni a te komplexusodtól”

Továbbra se értem miféle szenvedést okoz neked, hogy más lepedőt visel.


“ ha ez neked nem tetszik, akkor majd kint maradsz.”

Ez evidens. :)


“ A takargatás a kereszténységgel terjedt el, tehát alig 2 évezrede”

Korábbi civilizációk is viseltek ruhát.


“ még kétszáz éve se jutott volna eszébe senkinek ruhástul fürdeni.”

Mármint arra a korra gondolsz, amikor rendőr ellenőrizte hogy elég hosszú-e a nők úszóruhája? :D

júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
82%

Te trollkodsz.


Ha szerinted egy ruhadarab vagy egy lepedő megvéd a zaklatástól, akkor te is a probléma része vagy. Ajánlom figyelmedbe, hogy a zaklatások nagy többsége nem szaunában és nem meztelenül történik, de természetesen jogod van a tévhitekre alapozott rettegésre.


Senki nem írta, hogy a te bugyolálásodtól szenvedne. Viszont te nem viseled el, ha más nem szenved görcsös szégyenlősségtől és meztelenül van.


Korábbi civilizációk is viseltek ruhát és mi is viselünk ruhát, ha az szükséges. A ráerőszakolt szégyenlősség viszont a kereszténységgel terjedt el.


Áruld már el, hogy kétszáz éve mi volt a fürdőruhadivat. A szégyenlősködés a strandon a huszadik század találmánya.

júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%

#45


Idéznéd, hogy hol állítottam olyat, hogy egy ruhadarab megvéd a zaklatástól?

Idéznéd, hogy hol írtam rettegésről?

Idéznéd, hogy hol írtam hogy nem viselem el hogy mások szeretnek pucéran akàrmit csinàlni (amíg nekem nem kötelező)?


Nem állok neki linkelgetni többszáz képet, keress rá hogy “ 19th century swimwear” és meglátod mi volt a fürdőruha divat akkoriban. Manapság még az utcán is konzervatív viseletnek számítana. :)

júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
0%
De pl ezen az oldalon a legfelső kép elég szemléletes: [link]
júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
82%

"TÖBBEK KÖZÖTT a zaklatàs lehetősége miatt" nem akarsz másokat meztelenül látni. Vagyis szerinted egy ruhadarab véd meg a zaklatástól.


A többi hülyeségedre nem is reagálok. Ha nem akarsz normális (meztelen) szaunába járni, akkor mit hisztizel itt.

júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
0%

#48

Ja, tehát nem megy az értő olvasás. Így már értem a problémát. Akkor tényleg befejezem a meddő vitát. Szép napot.

júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
76%
Te ilyen kiforgatós hisztérika vagy, ugye? Szórakoztasd a f*szidat, ne minket.
júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!