Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a világ...

Tényleg én vagyok a világ leghálátlanabb gyereke?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Külön költöztem már pàr éve a szüleimtől. A problémám az, hogy azt érzem nem tudnak rólam levállni. Sajnos nincs párom, ami rátesz még egy lapáttal. Állandóan mindent anyám akar irányítani. Ha problèmám van azt megoldani helyettem. Kaját hoz, kifizet dolgokat helyettem. Pedig meg tudom oldani. Kicsit besokalltam és jeleztem felé, hogy szeretnèm ha felnőtt emberként tekintenének rám. Erre áll a bál.
jún. 29. 12:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő nem tud leválni, 11-es, hanem az anyja. Ne őt vádold azért, amit más követett el. Ő szólt, és a jövőben még határozottabban fog. Valahol el kell kezdeni.
jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
Ha képes lenne levállni, q kérdés meg sem született volna.
jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
És akkor te most nem tudnál kinek beszólni! Hát mennyivel jobb így!
jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem, 14-es. Csak egy jóérzésű ember.
jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
Persze.
jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Miért, akkor mit csináljon?


Én tízéve nem beszélek anyámmal pontosan amiatt, mert beleugat, irányít, ha kérek, nem hallja meg...


Ha ötször nem mondtam el neki, hogy ne jöjjön hozzám bejelentés nélkül, ne hívjon fel 30x, ha nem veszem fel elsőre a telefont és sorolhatnám, egyszer sem.


Egészen sokáig türelmes voltam - sokkal tovább, mint kellett volna -, aztán besokalltam a fszba és telefonszám csere, az ímélekre nem válaszoltam, és ignore.


LEírtam neki előtte, hogy miért - aztán a családon keresztül próbált zsarolgatni meg visszakúszni.

Nem, kösz.


Felnőtt vagyok, saját élettel, munkával, stb, az, hogy valaki folyamatosan kisgyerekként kezel és ellenőriz(ne) 0-24 bocs, ezt nem.

jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én már számtalanszor közöltem hogy tudok magamra főzni, ennek ellenére rendszerint beàllított a kajával. Vagy ő elment boltba és vásárolt nekem is. Vagy ha megkértek hogy vigyem el őket nagyobb városba vásárolni, ès vettem volna én is valamit, akkor addig ment a hiszti a bolt közepén amíg meg nem engedtem hogy ők fizessenek. Náluk a pénz a szeretet pótlási eszköze. Szóval igenis próbáltam nem egyszer megmondani kérni, hogy vegyenek komolyan. De tartott egy hêtig és kezdődött elölről.
jún. 30. 08:57
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
Radikális megoldás: nem engeded be. Mert idáig még mindig keresztülvitte az akaratát.
jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
A 16-os leírta a megoldást.
jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
A 16-os lényegében ugyanazt írta le, mint én az 1-es válasszal. Én mégis lepontozást kaptam és negatív megjegyzéseket, a 16-os meg 100%-os és a 19-es is hivatkozott rá. Hogy van ez?
jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!