Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kamra tele van molylepkékel...

A kamra tele van molylepkékel mert édes anyám várja a világ végét és ételeket halmozot fel de a tárolást nem tanulta meg?

Figyelt kérdés
Hogyan magyarázam el neki hogy, egy nöstény 600 petét is le rakhat és ki kel irtani őkett azonal a kaját meg ki dobni.Merz én idegileg már bele fáratam hogy, állandoan a hülyesége miatt én is szivok.

2022. okt. 7. 21:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szóltam neki de semmit nem csinál én meg hiába takaritok ki mert megint felhalmoz ötletteket várok ?
2022. okt. 7. 21:29
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
ha értelmileg fogyatékos, akkor kénytelen leszel még pár évet szenvedni vele, majd a nagykorúság betöltése után összecsomagolni és elhúzni onnan nagyon gyorsan. a kényszeres gyűjtögetés pszichés betegség, de mivel ugye ma már kényszerkezelés nincs, ezért haláláig szabadon teheti tönkre a saját és a vele élők életét. nincs mit tenni vele.
2022. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Hány eves vagy?
2022. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

A molylepkék már rég megdöglöttek ebben a hidegben.

Dobáld ki amibe belepetéztek.

2022. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
16 vagyok az szerencsém hogy, zártam a szobámat különben lehet a ruhákat is meg kajálták volna.Meg félek hogy, a fülenbe is be másznak.Másnak is van ilyen rossz sorsa vagy csak én kaptam a legjobb anyukát.Balszerencsémre apám már halott mert ö már rég le lépet volna velem.
2022. okt. 7. 21:41
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Az ételmoly nem eszik ruhát. Műszálasat meg a ruhamoly se.


Ne hisztikézz!

2022. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi itt a tél, azoknak is vége lesz, takaríts ki aztán peték se maradnak.
2022. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ki dobálok én mindemt de ugy is magyarázhatok neki hohy, 600 petét le raknak nem érti mert ö most még csak 20 lepkét látt.Azt hiszi ez nem komoly dolog olyan mint egy 10 éves gyerek.Gondolom más szülö már fertötlenitene de ö csak cigizik.Az iskolába meg nem merek szolni mert csak szényekezhetnék miatta ha ruháimat is meg kajálják
2022. okt. 7. 21:46
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológushoz fordulj de sürgősen!
2022. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
A füledbe meg semmilyen moly nem mászik be. A molyoktól való rettegésed legalább annyira beteges, mint az anyád bespájzolása.
2022. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!