Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kamra tele van molylepkékel...

A kamra tele van molylepkékel mert édes anyám várja a világ végét és ételeket halmozot fel de a tárolást nem tanulta meg?

Figyelt kérdés
Hogyan magyarázam el neki hogy, egy nöstény 600 petét is le rakhat és ki kel irtani őkett azonal a kaját meg ki dobni.Merz én idegileg már bele fáratam hogy, állandoan a hülyesége miatt én is szivok.

2022. okt. 7. 21:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni ezt a nagy bespájzolást.. mint most se a koronánál se..

Oké hogy mosz drágul minden megveszek előre pl 2-3 csomag lisztet de aki megvesz 50et úgy hogy nem is süt soha.. nem értem a logikát..

Utána ha ráromlik nem spórolt semmit

2022. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Családi házban nekünk is külön fűtetlen spajz volt, sosem volt moly.

Át lett építve minden, a spajz helye beépült a konyhába, az élelmiszerek szekrénybe tárolódnak. Lett moly.

Ki kellett dobni sok mindent. Azóta az ilyen őrlemények szigorúan légmentesen záródó edényekben vannak tárolva, mint liszt, paprika, ilyesmi. És nincs moly 10 éve.

Ha molyt szeretne valaki, a konyhaszekrény tetején tárolja a lisztet, lehetőleg a tűzhely közelében, ahol jó meleg és pára van. Azt a zsizsik is szereti a szemes termények esetében.

2022. okt. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden zarhato dobozban uvegben kell tarolni, ami otthon van azt kidobni.

Anyat tessek kioktatni, de valtozni nem hiszem h fog. Vannak hozza hasonlok.


Ui nekem a matracomba koltoztek a molyok. Spejzbol felmentek egy emeletet be egy zart szobaba es ott utottek feszket.

2022. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

10-es.

De igen!

Belemászhat a moly a fülbe.

Ismerősömnek pár hónapja egy egész nagy példányt csiptek ki a füléből.

Döglött volt.

2022. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!