Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anyám ennyire...

Miért akarja anyám ennyire hogy diákmelózzak? és miért nem érti meg hogy szociális fóbiás vagyok ezért nem olyan egyszerű emberekkel kommunikálnom?

Figyelt kérdés

egy életképtelen szar vagyok. olyan érzés kimennem az utcára mintha a kivégzésemre mennék, de nem érti meg és azt hiszi hogy azért nem akarok melózni mert lusta vagyok

21F



jún. 25. 00:45
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
83%

Bezzeg az jó ha anyádék eltartanak igaz? Ingyenélés az megy.


Én is szociális fóbiás vagyok, akkor holnaptól nem dolgozom, kérdező utalj nekem havi 4-500 ezret és jól leszek.

jún. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
77%
11 jol le írta te egy élösködö vagy az persze jó hogy anyádėk eltartanak ,lassan inkább neked kéne nekik segiteni ugyhogy többet nem élösködsz rajtuk.
jún. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
91%

Mert 21 éves felnőtt ember vagy?

Pont elég ok arra, hogy legalább szünetekben dolgozz, ha tanévben el is tartanak.

jún. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
77%

Ezért egész életedben mamahotelos akarsz lenni??? Keress home officeos munkát. Ja, hogy nem lett olyan jó a bizi, hogy irodában ülj? 💩ügy.

Na, szedd össze magad. Azért van fóbiád, mert egy penész virág voltál egész életedbe. Ha kimész emberekhez és mély vízbe veted magad, majd jobb lesz.

jún. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ez csak kifogás. Nálam jobban valószínű kevesen utálnak emberek közé menni, de ez van. Valamiből élni kell, és dolgozni. Nem lehetsz egész életedben kitartott. Én is dolgozom. Elviselem mert nincs ingyenpénz. Sokat segít, hogy olyan munkakörnyezetben dolgozom amit nagyon nagyon szeretek. Ez segít elviselni az embereket. + Van egy szerető férjem aki az egyetlen ember ezen a világon akinek a társasága feltölt:)
jún. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
85%
Értem kérdező, akkor gondolom barátaid sincsenek, nem jársz bulizni, moziba, kocsmázni, plázába, iskolába, nem ülsz össze haverokkal sehol, hiszen ha szociális fóbiás vagy akkor ezeket se tudod.
jún. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kifogás a részedről. Ha az iskolában kibírod a tanórákat az osztálytársakkal,és a feleléseket is túlélted,akkor a munkahely emellett már igazán nem.lehetne gond. Vannak olyan munkák,ahol nem kell emberek közelében lenned. Pl újságkihordó. Bár nem tudom elképzelni,milyen iskolába jarhatsz te ha ilyen vagy. Vagy magántanuló vagy?
jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Kérdező, nem igazán vágom ezt a sztorit! Azt mondod, hogy szociális fóbiás vagy ezért nem tudsz diákmunkára menni! OK! Jól értem, hogy te még akkor diák vagy? A suliban nincs szociális fóbiád, csak a munkahelyen?
jún. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
94%

Hiába szeretnél remete lenni,azoknak is kell fizetni a számlákat előteremteni a pénzt kajára.

Nekem úgy tűnik anyádnak van igaza és büdös a munka

jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor csinalj kontrollalt kornyezetet amiben "gyakorolhatsz". Olyat, ahol bedobhatod magad a melyvizbe de ha kell letudsz lepni. Pl menj ki a piacra es jarkalj kicsit a nepek kozott, kerdezgess arusokat tok mindegy mirol. Szoktasd magad hozza. Ha mar valamiert diszkomfortos a szitu lelepsz. Nincs vesztenivalod. Kesobb menj kevesbe kontrolalt szitukba. Hozza lehet szokni, mukodik a modszer. Masik dolog, hogy ezek altalaban nem maguktol alakulnak ki. Valami gyermekkori trauma is szokott mogotte lenni. Szamold fel azt es elmulik a fobiad. En majdnem 40 evet b@sztam el igy ahogy te. Majd felszamoltam a kivalto okot es siman eltunt a fobia. Az elso modszerrel siman elerheto kis ido utan az, hogy mondjuk melozz. En tesco val kezdtem, orvosi rendelokkel meg szolgaltatoszektorral (ugyintezes) folytattam. Egeszsegugyet jobb is ha szokod, mert ezzel egyutt jar majd ez is. Meg fiatal vagy, de 30as evek elejen mar erezni fogod a negativ hatasat. Ne fikazd magad, mert azzal csak rosszabb lesz, mert bebetonozod vele az allapotod.
jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!