Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anyám ennyire...

Miért akarja anyám ennyire hogy diákmelózzak? és miért nem érti meg hogy szociális fóbiás vagyok ezért nem olyan egyszerű emberekkel kommunikálnom?

Figyelt kérdés

egy életképtelen szar vagyok. olyan érzés kimennem az utcára mintha a kivégzésemre mennék, de nem érti meg és azt hiszi hogy azért nem akarok melózni mert lusta vagyok

21F



jún. 25. 00:45
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
ha nem szólna hozzám senki munka közben (még a főnök sem) akkor simán elmennék
jún. 25. 00:46
 2/55 anonim ***** válasza:
76%

Fordulj pszichiáterhez.

Amúgy meg vegyél erőt magadon, ne élősködj parazitaként anyád nyakán.

jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

"Fordulj pszichiáterhez."


azt megalázónak érezném sajnos..

jún. 25. 00:49
 4/55 A kérdező kommentje:
amúgy is biztosra veszem hogy a pszichiáter is azt gondolná hogy "mekkora szerencsétlen ez a gyerek, meg kéne halnia"
jún. 25. 00:50
 5/55 A kérdező kommentje:
"minek foglalkozok én ilyen lúzerekkel úristen inkább felmondok"
jún. 25. 00:51
 6/55 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki olyan ember mint te. Senem több senem kevesebb. Ne félj.
jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

6

ennyitől nem leszek instant extrovertált.. olyan mintha azt mondanád egy depressziósnak hogy ne legyél szomorú

jún. 25. 01:16
 8/55 anonim ***** válasza:
96%
Nos, minimum 40 évet kell majd dolgoznod, és hozzád fognak szólni a főnökök és kollégák is. És ha erre azt mondod, hogy magánvállakozó leszel, akkor még többet kell majd kommunikálnod.
jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

8

tudom.. sajnos nem lehet ezt elkerülni hacsak nem akarok remete lenni (ami amúgy elég csábító belegondolva)

jún. 25. 01:25
 10/55 adenin válasza:
88%

#4

Normális pszichológus/pszichiáter ilyet nem mond. Nem mondom, hogy menj el pszichológushoz, mert a magyar egészségügyben ez nem olyan egyszerű, de valahogy - segítséggel vagy anélkül - csinálj valamit magaddal. Ilyen szintű önutálat és alacsony önértékelés káros (neked, a környezetednek max közvetve).

jún. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!