Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kedvelem az édesanyámat,...

Nem kedvelem az édesanyámat, más is így érez?

Figyelt kérdés

Szeretem, mint édesanyát és hálás vagyok neki és érte, de valahogy a személyiségét nem kedvelem.

Ha nem lenne az anyám nem állnék vele szóba.

Más is érez így? Ez természetes vagy valami gond van?



jún. 22. 00:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Én a gyerekem személyiségét nem bírom, rettenetes. Szeretem mert a gyerekem, de ha nem az lenne már nem tartanám vele a kapcsolatot. Úgyhogy persze van ilyen.
jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Detto!A fiam elviselhetetlen.Jobb hogy nem lakunk egyutt már.Pedig szeretem,segítjuk stb,de borzalom.25 éves amugy
jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Anyámmal én is így vagyok. És valahogy soha nem tudtam kapcsolódni sem hozzá, érzelmileg elérhetetlen volt számomra.

A személyiségét meg, na hagyjuk... Ítélkezik, kinyilatkoztat. Kárörvendő is, álszent is. Közben aki nem ismeri közelről, meg van győződve arról, hogy micsoda tündérkirálynő anyukám van, ez még a hab a tortán ugye...

jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%

Én nem beszélek apámékkal, sőt a teljes rokonsággal.


Szeretem őket, de elképesztően buták és egysíkúak, náluk mindig a másik a téma, hogy ő mit csinál, kézeld el, xy válik, de nem is csoda, mert...


Gyakorlatilag 1,5 óra után úgy lefáradok a tömérdek századrangú szrságokkal, amiről beszélgetNEK (mert ugye kismariskát én nem ismerem, de nagyon fontos infó hogy az unokája 21 évesen szült)


Amennyire tudom, ritkítom a látogatásokat - ez évi max. 3-4 alkalmat jelent, és ennyi is bőven sok belőlük.


Nem kretének, egyszerűen csak egyszerűek.

jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!