Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kedvelem az édesanyámat,...

Nem kedvelem az édesanyámat, más is így érez?

Figyelt kérdés

Szeretem, mint édesanyát és hálás vagyok neki és érte, de valahogy a személyiségét nem kedvelem.

Ha nem lenne az anyám nem állnék vele szóba.

Más is érez így? Ez természetes vagy valami gond van?



jún. 22. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
A "kretén" szülei miatt rengeteg embernek van ilyen problémája, csak erről nálunk nem divat beszélni az intézményes terrorral sulykolt "tízparancsolat" nevű vallásos doktrína értelmében, mely feltétlen tiszteletet ír elő a szüleiddel szemben. A fél társadalom ebbe az irracionalitásba nyomorodik bele mentálisan!
jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Mért ne lenne természetes, hogy valakinek nem tudod elfogadni a természetét? Ne mentegetőzz! Senkit nem vagy köteles szeretni! Az anyádat se!
jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Én is így vagyok vele.Bunkó ,nárcisztikus és csak azért,mert a világra sz....rt nem fogok vele szóba állni.
jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
57%
Istenem, ha visszakaphatnám az anyukámat!
jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
#4 - ne felejtsd el, hogy nincs mindenkinek jó szívű anyukája. A legszörnyűbb az, amikor idővel egy szeretett anya megkvrvl, és aljasan tönkreteszi egy mit sem sejtő jólelkű fiatal életét!
jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4

Sajnálom, hogy ilyen érzelmeket váltott ki a kérdésem, de nem gondolom, hogy a kérdéseimre érdemben feleltél volna vagy a témához kapcsolódóan hasznos választ attál volna.

#5

Megválaszolta a gondolataimat a kommentedre

jún. 22. 01:37
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Igen én sem kedvelem a te anyád személyiségét.
jún. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Van ez így. A családját senki nem válogathatja meg.
jún. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Az 1-est kár volt lepontozni, mert sajnos igaza van.

Nem véletlenül született az a mondás sem, hogy a barátainkat megválogathatjuk, de a rokonainkat nem.

jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Valamennyire igen, én is igy vagyok vele. Szeretem és hálás vagyok érte amit értem tett,de emberileg aligha állhatnánk messzebb egymastol. Nem mondom hogy nem kedvelem,de más ilyen személyiségu embert én is kerülnék
jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!