Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor váltatok le anyáról?

Mikor váltatok le anyáról?

Figyelt kérdés
Jelenleg 25 vagyok és sajnos anyával .. hát nem is azt mondom hogy élek.. de egy helyen lakunk. Külföldön. És kilátástalannak latomz hogy valaha külön lennénk.. én szeretnék de jelenleg épp most megyünk albérletbe ami drága, így megoszlanak a költségek, ami jó.. de ahh van bennem egy érzés hogy mart mennék.. hány évesen kerültetek külön?

jún. 21. 09:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20 évesen.

40/F

jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Senior Séf ***** válasza:
100%
16 se voltam, amikor fater meghalt, anyám meg lelépett, és egyedül maradtam. Ha nem akartam (és nem akartam!) intézetbe menni, saját kereset után kellett nézni. (Csak feketén találtam.) Persze ez még az átkosban történt, és végül nem lehet okom panaszra, mert szép életem volt.
jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid időre 22 évesen, majd mégis itt maradtam, a háztartást 33 évesen vettem át, párom 1 évvel később költözött ide.
jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!