Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor váltatok le anyáról?

Mikor váltatok le anyáról?

Figyelt kérdés
Jelenleg 25 vagyok és sajnos anyával .. hát nem is azt mondom hogy élek.. de egy helyen lakunk. Külföldön. És kilátástalannak latomz hogy valaha külön lennénk.. én szeretnék de jelenleg épp most megyünk albérletbe ami drága, így megoszlanak a költségek, ami jó.. de ahh van bennem egy érzés hogy mart mennék.. hány évesen kerültetek külön?

jún. 21. 09:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát...én érettségi után elmentem dolgozni,elköltöztem,20 évesen már anya voltam.
jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor váltam le édesanyámról amikor meghalt édesanyám!
jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Amikor elvágták a köldökzsinórom.
jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

26 evesen. Akkor lett komoly kapcsolatom es osszekoltoztunk.

A legtobb ismerosom 30 elott kulonkoltozik, szoval meg nem vagy elkesve.

jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14


Saját bevallása szerint, az anyjától függ. Nem lát javulásra esélyt. Tehát késő, nem késő, ez évek múlva is így lesz. Életképtelen... Érzi ő is, ezért ír ki naponta hasonló kérdést

jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
De miért pontozzák le azokat, akik láthatóan leírták, hogy egy csomószor kiírták már ezt a kérdést?
jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

20 évesen, teljesen önálló életem volt, egyedül.

Sok sikert!

jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen költöztem el otthonról.

27/N

jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
18 évesen költöztem el otthonról, de a szüleim anyagilag támogattak, olyan 21 évesen álltam teljesen a magam lábára, és azóta igyekszem azt a pénzt visszaadni nekik. (Bár aranyosak, mert nehezen akarják elfogadni:))
jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

21 évesen már önellátó voltam.

Jelenleg én segítem édesapám. Anyukám nincs már közöttünk.


25 éves nő.

jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!